Już wkrótce wystartuje kolejna promocja Ubisoftu. Producent udostępni za darmo na kilka dni wszystkim zainteresowanym jeden ze swoich najpopularniejszych tytułów – Ghost Recon Breakpoint. Tym razem grą będą mogli się cieszyć posiadacze każdej platformy, na której została wydana. Warto się nią zainteresować. Szczególnie że zanim wystartuje darmowy weekend, gra zostanie wzbogacona o dużą dawkę nowej zawartości. Wszystko dzięki aktualizacji 2.0, która ma zostać wydana już dzisiaj.

Darmowy weekend z Ghost Recon Breakpoint wystartuje już w czwartek

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint, bo tak brzmi pełna nazwa gry, pojawił się na rynku w październiku 2019 roku. To kolejna trzecioosobowa strzelanina z serii, która jest z nami od prawie 20 lat. Produkcja nie jest bezpośrednią kontynuacją wydanego dwa lata wcześniej Wildlands-a, ale luźno do niej nawiązuje. Mamy tu do czynienia z tym samym wykreowanym przez Ubisoft światem oraz kompletnie inną, nową historią. Breakpoint jest sandboxem, więc to od was zależy, czy podczas darmowego weekendu skupicie się na wykonywaniu misji, czy na swobodnej eksploracji. Jeżeli zdecydujecie na opcję pierwszą, to wiedzcie, że kampanię fabularną można ogrywać wspólnie ze znajomymi w trybie kooperacji. W grze obecny jest także tryb wieloosobowy PVP.

Zobacz także: Stalker 2 na pierwszym zdjęciu – przed twórcami daleka droga

Gra po premierze była dość mocno krytykowana przez recenzentów. Oceny na poziomie 60/100 nie zachęcały do zakupu. Wydaje się więc, że wprowadzenie sporej aktualizacji w połączeniu z darmowym weekendem może spowodować, że wiele osób jednak się do niej przekona i zakupi ją w najbliższych dniach. Jeżeli posiadacie konsolę Sony, to macie szczęście. Aktualnie trwa promocja „Mega Marzec”, w ramach której Ghost Recon Breakpoint możecie nabyć za mniej niż 80 złotych. Darmowy weekend wystartuje w czwartek, 26 marca i potrwa do poniedziałku, 30 marca.

Źródło: Ubisoft, PC Gamer

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.