Kilka dni temu rozpoczął się czwarty sezon w COD: Mobile. Nowa przepustka sezonowa, nowy operator i pozostałe dodatki ucieszyły graczy. Nic nie wskazywało na to, że wkrótce z gry coś zniknie. O ile tryb Zombie zaimplementowano do gry w formie testowej, to chyba nikt nie spodziewał się, że kiedyś może go zabraknąć. Zwykle tryby, które trafiają do gier, są na tyle dobre, że pozostaje je ewentualnie dopieścić, aby zapewniały graczom odpowiedni poziom rozrywki. Tym razem jest inaczej.

Kiedy i dlaczego tryb Zombie zniknie z COD: Mobile?

COD: Mobile Zombie

Twórcy gry po wnikliwej analizie stwierdzili, że nie są zadowoleni z trybu Zombie. Daleko mu do tego, który gracze znają z pecetów i konsol obecnej generacji. Przypomnieli, że wprowadzony był testowo i nie zapewniano graczy, że stanie się już na zawsze integralną częścią COD: Mobile. Teraz producenci bogatsi w doświadczenia i sugestie graczy będą kontynuowali nad nim pracę, a jeżeli efekt końcowy ich zadowoli, to kto wie – może jeszcze kiedyś Zombie powrócą do gry. W związku z tym, że wspomniany tryb wkrótce zniknie, nie będzie nam dane zagrać na zapowiadanej jeszcze niedawno mapie „Nacht Der Untoten„. Jej spolszczona nazwa to „Noc nieumarłych” i możecie ją pamiętać z Call of Duty: World at War.

Zobacz także: Sonic bohaterem tegorocznej gry olimpijskiej na Androida

Tryb Zombie zniknie z COD: Mobile 25 marca. Później pozostanie nam cierpliwie czekać. Być może nieumarli, po dopracowaniu wrócą do gry. Jednak nawet jeżeli to się stanie, to na pewno nie prędko. Obecnie programiści mają się skupić na rozwoju trybów wieloosobowych a w szczególności na Battle Royale.

Źródło: Phone Arena, Engadget

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.