cod mobile sezon 4

Wystartował 4 sezon w COD: Mobile

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Fani mobilnego Call od Duty mogą już wziąć udział w 4 sezonie. Podobnie jak w przypadku poprzednich, pojawiła się nowa zawartość i przepustka sezonowa. Tym razem wszystko będzie się kręciło wokół dnia św. Patryka. Gracze tradycyjnie otrzymają też nową mapę, umiejętności i operatorów. Co dokładnie ma do zaoferowania sezon 4 COD: Mobile?

Sezon 4 to kolejna dawka dodatkowej zawartości w COD: Mobile

cod mobile sezon 4

Najwięcej dodatkowej zawartości zapewni zakup przepustki premium. Dzięki niej osoby, które wydadzą na nią pieniądze, uzyskają dostęp do elitarnych zadań i specjalnych nagród za zdobywanie kolejnych poziomów. Już na pierwszym w ręce graczy trafi nowy operator Soap. To postać bardzo dobrze znana z poprzednich odsłon serii Modern Warfare. Na kolejnych poziomach także czekają nagrody takie jak tęczowy kamuflaż noża, czy karabin RUS-79U Viking. Nowy sezon to także nowa mapa o nazwie Cage. Nie występowała w żadnej z poprzednich gier serii. Zagrać na niej będzie można w jednym z 4 trybów: Team Deathmatch, Snipers Only, Gun Gun oraz Free-for-All. Dodano także nową umiejętność operatora HIVE. Uzyskuje on dostęp do wyrzutni pozwalającej na rozmieszczanie min zbliżeniowych. Podczas kontaktu z wrogiem uwalniają rój nano-dronów, który zabija przeciwnika.

Zobacz także: Sonic bohaterem tegorocznej gry olimpijskiej na Androida

Myślę, że najbardziej zadowoleni możemy być z dodania nowej mapy. Szczególnie że tym razem dostaliśmy naprawdę nową lokację, a nie odgrzewanego kotleta, którego widzieliśmy w poprzednich odsłonach serii na PC lub konsolach.

Źródło: Blog Activision, Android Central, Gfinity

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy