call of duty mobile 3 sezon

Oto, co czeka nas w 3. sezonie Call of Duty: Mobile

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Call of Duty: Mobile rozpoczyna nowy rok dużą aktualizacją. Przygotuje ona graczy do sezonu numer trzy, dodaje nową mapę, oraz ciekawy tryb gry. Nie ważne, czy jesteście weteranami akceptującymi tylko standardowe tryby rozgrywki, czy zgodnie z aktualnymi trendami wolicie Battle Royal. W tej aktualizacji każdy znajdzie coś dla siebie. Czego możemy się spodziewać po jej instalacji?

Call of Duty: Mobile wraz z rozpoczęciem 3 sezonu oddaje w ręce graczy nową mapę

call of duty mobile 3 sezon

Jeżeli chodzi o Call of Duty, to określenie nowa mapa nie zawsze jest w pełnie adekwatne do tego, co dostajemy w rzeczywistości. Tak jest i tym razem. Jest nią bowiem znany i lubiany Scrapyard, który pierwszy raz widzieliśmy w Modern Warfare 2. Na otarcie łez mamy także dostać kompletnie nową mapę, ale będziemy musieli poczekać. Pojawi się dopiero w trakcie trwania trzeciego sezonu. Póki co wiemy jedynie, że będzie mała. Tryby, w których się pojawi to Team Deatmatch, Snipers Only, Gun Gun oraz Free-For-All.

3 sezon w Call of Duty: Mobile to także nowy tryb Battle Royale

call of duty mobile 3 sezon

Aktualizacja wprowadzi nową atrakcję dla fanów Battle Royale. Gracze będą mogli podzielić się na dwie drużyny. Każda z nich będzie liczyła 20 osób. Zostaną one rozrzucone po przeciwnych stronach mapy bez broni. Muszą ją zbierać w trakcie meczu. Tu pojawia się niespodzianka. Jeżeli myślicie, że drużyna, która przeżyje – wygrywa, to jesteście w błędzie. Gracze będą się odradzać po utracie życia, a mecz wygra ta drużyna, która pierwsza osiągnie 150 zabójstw. Zdobyta w czasie potyczki broń nie przepada po śmierci, więc z każdym respawnem drużyny będą dysponowały większą siłą ognia.

Oczywiście to nie wszystkie nowości, które wnosi aktualizacja. Nowy sezon oznacza także nową przepustkę, która w wersji płatnej oraz darmowej zapewni graczom nowe skrzynie, karty, kamuflaże i pozostałe ulepszenia. W chwili czytania newsa aktualizacja powinna być już dostępna dla wszystkich.

Zobacz także: Wysoko oceniana platformówka Horace za darmo na PC w Epic Games Store

Źródło: Android Central, Google Play, Hitc, Activision

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy