Już teraz wiemy jakie bezpłatne tytuły będą mogli pobrać gracze w ramach Games With Gold na początku przyszłego roku. Gry, które mogliśmy pobrać w listopadzie i grudniu, nie były wielkimi hitami, ale nie mogliśmy narzekać. Myślę, że z listy gier przeznaczonych na styczeń większość z was będzie zadowolona. Przedstawia się ona następująco:

Games with Gold na styczeń otwiera Styx: Shards of Darkness (Xbox One)

Games with Gold styczeń

Gra jest kontynuacją Styx: Master of Shadows, czyli trzecioosobowej skradanki z 2014 roku. Fani Thiefa powinni obowiązkowo sprawdzić ten tytuł. Shards of Darkness stworzyła ta sama ekipa, która była odpowiedzialna za pierwszą część. Jeżeli więc podobała wam się jedynka, to dwójka was nie zawiedzie. Produkcję wydano w październiku 2015 roku na komputerach PC i konsolach obecnej generacji. Jeżeli wierzyć plotkom – trzecia część gry nie powstanie. A szkoda, bo zapowiadała nam się świetna seria.

Średnia ocena Metacritic: 72/100

Batman: The Telltale Series – kompletny sezon (Xbox One)

Games with Gold styczeń

Batmana znacie. Któż o nim nie słyszał. Tym razem trafił do gry, która jest bardzo specyficzna jak zresztą każda produkcja studia Telltale Games. Specjalizuje się ono w tworzeniu gier, które wydawane są w formie odcinków. Wybory, których dokonamy i decyzje, jakie podejmiemy, mają znaczący wpływ na fabułę i co za tym idzie, na to, co zobaczymy w kolejnych odcinkach. W ręce graczy bezpłatnie trafi cały sezon, więc ominie was bardzo denerwujące czekanie na kolejny odcinek. Jeżeli gra wam się sposoba, to zainteresujcie się także drugim sezonem. Wydano go pod nazwą Batman: The Telltale Series – The Enemy Within. Za niego niestety będziecie musieli już zapłacić.

Średnia ocena Metacritic: 67/100

Tekken 6 (Xbox One i Xbox 360)

Games with Gold styczeń

Aż trudno uwierzyć, że od premiery minęło już 10 lat. Jeżeli jesteś graczem i posiadasz jakąś konsolę, a nigdy nie słyszałeś o serii Tekken, to lepiej nie mów tego na głos. Pierwsza część serii miała swoją premierę w 1994 roku. W styczniu bezpłatnie pobierzemy przedostanią, czyli szóstą odsłonę. Ta bijatyka nie każdemu się podoba, ale wręcz wypada sprawdzić przynajmniej jedną część tej legendarnej serii. Skoro będzie okazja pobrać ją za darmo, to warto skorzystać i pokochać lub znienawidzić Tekkena.

Średnia ocena Metacritic: 80/100

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (Xbox One i Xbox 360)

Games with Gold styczeń

Gry z serii LEGO są lekkie, przyjemne i może w nie zagrać każdy. Nie ważne czy macie dziesięć, czy czterdzieści lat – będziecie się świetnie bawili. Dodatkowo jeżeli uwielbiacie Gwiezdne Wojny, to w zasadzie nie widzę ani jednego powodu, dla którego nie powinniście pobrać tej gry. LEGO Star Wars II: The Original Trilogy daje najwięcej frajdy podczas gry wieloosobowej na podzielonym ekranie. Polecam więc w taki właśnie sposób ogarnąć ten tytuł – z rodziną lub znajomymi.

Średnia ocena Metacritic: 81/100

Kiedy możemy pobrać gry z oferty Games with Gold na styczeń?

Games with Gold styczeń
  • Styx: Shards of Darkness — od 1 do 15 stycznia (Xbox One)
  • Batman: The Telltale Series — od 16 stycznia do 15 lutego (Xbox One)
  • Tekken 6 — od 1 do 15 stycznia (Xbox One & Xbox 360)
  • LEGO Star Wars II: The Original Trilogy — od 16 do 31 stycznia (Xbox One & Xbox 360)

Zobacz także: Oferta Games with Gold na grudzień

Źródło: Xbox Wire

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.