gry za darmo

Płatne gry za darmo – czas na pobranie jest ograniczony!

Gry

Co pewien czas dostarczamy Wam dawkę rozrywki we wszelakiej postaci. Wśród nich są też wpisy, w których przedstawiamy Wam atrakcyjne obniżki cenowe. Jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy też nie wzięli na warsztat 100% promocji. Skoro mowa też o rozrywce, to naturalnym połączeniem tego są płatne gry za darmo. Właśnie taki spis znajdziecie poniżej, ale oczywiście pamiętajcie, że poszczególne promocje są ograniczone czasowo i nie będą trwać wiecznie.

Płatne gry za darmo

iLovercraft Collection Vol. 1 – 7 dni

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Znacie pióro H.P. Lovercraft? W takim razie to zdecydowanie tytuł dla Was. Niektórzy mogą się burzyć, że tego typu gry to nie gry, a interaktywne opowieści, aczkolwiek niewątpliwie wzbogacają odczucia z obcowania. Nie wszystkim też może ten tytuł przypaść do gustu, bo znajomość języka angielskiego jest wymagana.

Pobierz za darmo ze sklepu Play i oszczędź 16,99 złotych.

Alter Dogma – 7 dni

RPG w 2D to najprostszy opis tej gry. Jednak to, co ją w głównej mierze wyróżnia to fakt, że można grać offline i nie zawiera żadnych reklam oraz mikropłatności. W takim razie twórz swoją postać i wciągnij w historię.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 11,99 złotych.

Stickman Revenge 3: League of Heroes — ostatni dzień promocji

Platformówka? Hack&Slash? Różnie kategoryzowany jest ten tytuł, choć jego zasada jest bardzo prosta — stale biegniesz, skaczesz po platformach i na przeróżny sposób omijasz przeszkody oraz pokonujesz przeciwników. To wszystko w typowo patyczkowej atmosferze.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 4,19 złotych.

GeoMaze – 3 dni

Tym razem zdecydowanie prostszy tytuł, ale wymagający od nas nieco więcej wysiłku intelektualnego. Są to swego rodzaju puzzle, które wymagają od nas sprowadzenie kulki z góry do dołu. Brzmi prosto? W takim razie zachęcam do sprawdzenia swoich możliwości.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i oszczędź 4,09 złotych.

Little Stars 2.0 – Kosmiczna gra strategiczna – 5 dni

Kolejny tytuł, który nie wymaga od użytkownika stałego dostępu do Internetu. Ponad 160 poziomów dostępnych offline sprowadza się do przejęcia kontroli nad… galaktyką?

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i oszczędź 7,79 złotych.

Planar Conquest — ostatni dzień promocji

Podobno to gra, która idealnie wpisuje się w wymagania fanów takich serii jak Heroes of Might and Magic lub Cywilizacji. Brzmi to jak naprawdę wysoko postawiona poprzeczka. Do wyboru mamy 8 różnych ras, 160 typów jednostek, rangi i pełny system rozwoju, ale czy to wystarczy, aby dorównać wspomnianym hitom i to w mobilnym wydaniu?

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i oszczędź 20,99 złotych.

Message Quest — fantastyczne przygody Feste 6 dni

Point-and-click z historią o lenistwie. To tak naprawdę najlepszy opis tego tytułu i ciężko cokolwiek dodać. Ok, niektórych może zaciekawić też sposób wykonania animacji.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i oszczędź 9,39 złotych.

Dungeon999

Kolejny RPG, ale tym razem z naprawdę piorunującą liczbą poziomów. Tak, nazwa wskazuje, ile ich dokładnie jest. Stylistyka nawiązuje do gier z poprzedniego tysiąclecia, co może być odebrane jako dodatkowy aspekt, aby spróbować.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i oszczędź 4,19 złotych.

God’s Orbits — Gravity Puzzles – 7 dni

Puzzle w kosmicznym klimacie, gdzie Twoim zadaniem jest… ustalanie orbit planet w danych galaktykach. Brzmi prosto? Nie mogło się oczywiście obyć bez różnego rodzaju przeszkadzajek, jak i dodatkowych wymagań. Na szczęście nie ma wśród nich reklam i żadnych mikropłatności. W sumie poziomów jest 60, co pozwoli przez długi czas rozwiązywać wszelkie zagadki i równania.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i oszczędź 7,19 złotych.

Zobacz też: Apple chce na nowo wejść w temat monitorowania naszego zdrowia.

W sumie możecie zaoszczędzić około 90 złotych na mobilną rozgrywkę. Dajcie znać, który tytuł najbardziej przypadł Wam do gustu.

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x