ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zainstaluj Androida Oreo już dziś! Nie czekaj na decyzję producenta

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły

Wczoraj Adam przedstawił Wam listę ponad 90 urządzeń, które powinny zostać zaktualizowane do Androida Oreo. Zaledwie 1% z nich może już pochwalić się nowym systemem. Pozostałe modele czekają… Osoby mniej cierpliwe lub po prostu lubiące modyfikacje na pewno zainteresują się zainstalowaniem nieoficjalnych wydań „Robocika”. Oczywiście ma to swoje wady i zalety. Plusem takiego rozwiązania jest otrzymanie nowszego systemu przed innymi, wraz z jego nowościami. Z kolei niewątpliwym minusem jest możliwość występowania nieoczekiwanych błędów czy też po prostu brak wsparcia dla niektórych podzespołów. Bardzo popularnym przypadkiem jest niedziałający aparat.

Jeśli jesteście gotowi sprawdzić na własnym smartfonie nową wersję mobilnego systemu Amerykanów to sprawdźcie, czy Wasz model znajdujesię na poniższej liście. W stosunku do poprzednio opublikowanego spisu, pojawiły się nowe urządzenia od Asusa, LeEco, Lenovo, Motoroli, Google,  OnePlus, Sony, Yu oraz ZTE.

ASUS

HTC

LeEco

Lenovo/Motorola

Nexus

OnePlus

Samsung

Sony

Wileyfox

Xiaomi

YU

ZTE

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z instalacją Androida Oreo to serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia naszego forum: Klik!

źródło: XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy