Oto smartfony, które już dzisiaj nieoficjalnie mogą korzystać z Oreo

Artykuły

Android rządzi się swoimi prawami. Mimo że najnowsze wydanie Oreo zostało zaprezentowane kilka tygodni temu to tylko jeden producent przedstawił urządzenia z tym systemem. W tym roku padło na Sony i Xperie XZ1 oraz XZ1 Compact. Do tego należy dołożyć użytkowników Pixeli i ostatnich Nexusów. Reszta musi czekać. Jednak to „Robocik”, więc też duże możliwości modyfikacji, czego zapewne nie muszę nikomu tłumaczyć, więc przejdźmy do konkretów.

Lista, która znajduje się poniżej to spis najpopularniejszych smartfonów, dla których deweloperzy przygotowali już nieoficjalne wydania Androida Oreo. Oczywiście należy liczyć się z tym, że nie są one idealne i mogą jeszcze przez pewien czas sprawiać problemy. Niemniej jednak ten pierwszy, zdecydowanie najtrudniejszy krok już został wykonany. Teraz należy tylko liczyć na łatanie dziur, naprawianie błędów i optymalizowanie poszczególnych sekcji. W takim razie jeśli producent Waszych smartfonów już uznał, że nie warto je aktualizować lub po prostu jesteście znudzeni czekaniem do nie wiadomo kiedy to sprawdźcie, czy na poniższej liście nie znalazło się Wasze urządzenie:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

ASUS

HTC

Lenovo/Motorola

Nexus

OnePlus

Samsung

Sony

Xiaomi

YU

 

Powyższe linki prowadzą do stosownych tematów na XDA-Developers, ale jeżeli nie jesteście pewni tego, co czytacie to śmiało zapraszamy Was na nasze forum, gdzie z pewnością znajdziecie interesującą Was pomoc: Klik!

 

 

Źródło: XDA-Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x