Najciekawsze pakiety ikon w Google Play cz. 2

 

Jakiś czas temu przedstawiłem Wam moje typy, jeśli chodzi o najciekawsze dostępne pakiety ikon w Sklepie Play. Dzisiaj przychodzi pora na kolejne propozycje. Od razu zaznaczam, że to subiektywna lista, a liczby bliższe zeru nie oznaczają, że dany pakiet jest lepszy. Oto część druga mojego spisu najciekawszych ikonek na Androida. Jeśli nie widzieliście jeszcze pierwszej listy, znajdziecie ją TUTAJ. Nie przedłużając, lecimy z tematem.

 

1. Noizy Icons BETA

Noizy Icon Pack
Kolejna paczka, po Cornie Icons, wydana przez naszego rodaka – Patryka Goworowskiego. Ikony z tego pakietu przypominają te z poprzedniego stworzonego przez niego iconpacka (Cornie Icons), jednak tym razem zdecydował się on na wykorzystanie większej ilości stylów niż tylko surowy material design. Projekt każdej ikony jest oparty o formę kwadratu z zaokrąglonymi kątami. Kolory nadal są żywe i cukierkowe, ale pojawia się więcej sposobów na upiększenie każdej ikonki. Autor pakietu nie stroni teraz na przykład od gradientów czy innych efektów. Niestety na razie aplikacja jest w fazie BETA i należy dołączyć do testerów, aby korzystać z jej dobrodziejstw.

 

Cena: 3,69 zł

Grupa betatesterów

Dołącz do testujących
Pobierz w Sklepie Play

 

 

2. Touch – icon pack

Touch - Icon Pack
Tak jak powyższa, ta paczka również zawiera ikony oparte o kwadraty z zaokrąglonymi kątami. Paczka została również wydana przez Polaka, Damiana Patkowskiego. Ten pakiet nie jest jednak zbytnio wyjątkowy pod względem kolorów. Jest to po prostu material design wpisany w zaokrąglone prostokąty, ikony bardzo przypominają te z „czystego” Androida, tylko są kwadratowe.

 

Cena: 3,69 zł

Pobierz w Sklepie Play

 

 

3. Acorn Icon Pack


Tutaj ikonki są dosyć nietypowe. Wiele z nich ma kompletnie inną kolorystykę niż oryginały, jednak zachowują design ikon „czystego” Androida. Paczka jest unikalna i jednym się spodoba, a innym nie. W aplikacji dostajemy także pakiet pasujących do iconpacka tapet.

 

Cena: 7,16 zł

Pobierz w Sklepie Play

 

 

4. SYRMA – ICON PACK

SYRMA - ICON PACK
Kolejny pakiet, w którym ikonki mają kształty znane z systemu iOS. Mamy tutaj ładne cienie i wypukłości. Ikony przypominają przyciski. Aplikacja zawiera również dedykowane tapety, widżet zegara itp.

 

Cena: darmowa

Pobierz w Sklepie Play

 

 

 

5. Click UI – Icon Pack

Click UI - Icon Pack
Oto okrągłe ikonki zestawione z material design. Ten pakiet zawiera ikony zaprojektowane w pastelowych kolorach. Każda z nich zawiera długie cienie. Wszystko jest ładne i pozwala w ciekawy sposób odmienić wygląd naszego ekranu głównego. Wydawca zadbał także o dedykowane tapety.

 

Cena: 4,82 zł

Pobierz w Sklepie Play

 

 

6. Minimal UI – Icon Pack

Minimal UI - Icon Pack
Te ikony są bardzo kanciaste i nie zawierają żadnych cieni czy innych udziwnień. Wszystko jest zaprojektowane estetycznie, w stylu flat design. Oczywiście tutaj także dostajemy pakiet tapet pasujących do stylu ikonek.

 

Cena: 4,70 zł

Pobierz w Sklepie Play

 

 

7. Goolors Square – paczka ikon

Goolors Square - paczka ikon
Pakiet jest bardzo podobny do paczki numer 6. Również ikony są całkowicie spłaszczone i zaprojektowane w stylu flat. Za projekt odpowiada ta sama osoba, która stworzyła Touch – icon pack.

 

Cena: 5,99 zł

Pobierz w Sklepie Play

 

 

8. TouchWiz – Icon Pack

TouchWiz - Icon Pack
Coś dla fanów najnowszego samsungowego TouchWiza. Paczka zawiera ikony, które znajdują się już w pakiecie, który oferuje nam koreańska firma w najnowszych flagowcach, ale możemy tutaj także znaleźć setki ikonek dla innych popularnych aplikacji.

 

Cena: 6,39 zł

Pobierz w Sklepie Play

 

 

Wymienione powyżej pakiety ikon powinny bez problemu działać we wszystkich popularnych launcherach.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl