ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Apple produkty 2022

Oto produkty, które Apple ubije w 2022 roku

Autor: Mariusz Nowak Kategoria: Artykuły

W ciągu ostatnich kilku tygodni przeczytaliśmy o wielu nowych produktach, które w tym roku opuszczą Cupertino. Jednak Apple ubiło także wiele innych rzeczy na przestrzeni lat, a w 2022 prawdopodobnie nie będzie inaczej. Oto produkty, które dzięki Apple mogą nie doczekać do 2023 roku.

Zobacz także: Ukryte funkcje iPhone, które musisz poznać

Oto produkty, które Apple ubije w 2022 roku

MacBook Air i MacBook Pro to wspaniałe maszyny wewnątrz i na zewnątrz, ale w porównaniu do iPhone’a i iPada nie są aż tak kolorowe. Przez lata Apple oferowało w przypadku swoich laptopów tylko standardowe kolory, takie jak srebrny, gwiezdna szarość i złoty, dzięki czemu klienci musieli kupować naklejki i skórki aby dodać trochę indywidualnych cech swoim komputerom.

Apple produkty 2022

To może nie być konieczne w 2022 roku. Podobno gigant wypuści nowego MacBooka Air, który będzie dostępny w wielu kolorach podobnych do tych z nowego iMaca. Wybór między różnymi ciekawymi kolorami, a nie odcieniami szarości dałby MacBookowi pewną wyjątkowości i zmusiłby więcej osób do nienaklejania czegoś na swoje urządzenia. Mamy też inne produkty, które przez Apple skończą swoją karierę w 2022 roku.

Google AR/VR od Apple będą wyznacznikiem

Facebook ogłosił już, że Oculus Quest zostanie przemianowany na Meta Quest. Krążą też pogłoski, że Apple planuje wypuścić własny zestaw gogli AR/VR w 2022 roku, który będzie największym konkurentem Facebooka.

Może okazać się prawdą, że ​​​​zestaw od Apple będzie kosztował więcej niż $299 – być może dwa razy więcej niż drogi Vive HTC – i prawdopodobnie będzie miał ograniczone wsparcie programistów na początku, ale podobnie jak oryginalny iPhone, Facebook/Meta nie może go ignorować. Nawet jeśli zestaw od Apple nie będzie bezpośrednim konkurentem Meta Quest na początku, szybko ewoluuje i bez wątpienia stanie się standardem w tej kategorii, podobnie jak iPhone, iPad, AirPods i Apple Watch.

Apple gogle VR

Niepotrzebne etui na Apple Watch

Etui Apple Watch nie są tak popularne jak te na iPhone’a, ale czeka je trudny czas. Plotka głosi, że Apple wprowadzi nową wytrzymałą wersję Apple Watch 2022, która będzie skierowana dla sportowców.

Apple Watch Series 7 jest odporny na kurz i wodę, ma solidniejszy kształt i jest bardziej odporny na pęknięcia. Nie jesteśmy do końca pewni, jak będzie wyglądał nowy zegarek Apple Watch, ale na pewno będzie miał znacznie bardziej wytrzymałą obudowę, a dodatkowe akcesoria nie będą już potrzebne.

To koniec małych smartfonów

Kiedy Apple wypuściło iPhone 12 mini, miało to oznaczać triumfalny powrót małych telefonów. Przez lata klienci narzekali na większe ekrany i podobno trzymali się iPhone SE wbrew gigantycznym telefonom, takim jak iPhone XS Max.

Raporty szacują, że iPhone 12 mini wypadł wyjątkowo słabo w porównaniu z innymi modelami z rodziny „12”. Do tego stopnia, że ​​oczekuje się, że Apple usunie ten model z gamy, gdy zadebiutuje iPhone 14. Jest prawdopodobne, że iPhone 12 mini i iPhone 13 mini utrzymają się na rynku przez jakiś czas, więc miłośnicy małych telefonów będą mieli jakieś opcje, ale nie na długo. Oczekuje się, że nawet iPhone SE urośnie wraz z kolejną generacją.

Źródło: Macworld

Sprawdź najnowsze wpisy