ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Najlepsze komedie na Netflix

Najlepsze komedie na Netflix – w tym wskazana przez czytelników!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły

Święta to doskonały okres, aby spędzić czas z rodziną w radości i śmiechu. Najlepsze komedie na Netflix mogą nam w tym pomóc. Zapraszam do mojego zestawienia – na pewno coś wybierzecie.

Zobacz także: Seks na Netflix – w tych filmach jest go pełno

Najlepsze komedie na Netflix

Pranksterzy w trasie

To, co najbardziej wyróżnia ten film, to sposób, w jaki przedstawia publiczność, z którą wchodzi w interakcję. Tytuł nigdy nie ma na celu upokorzenia ani odczłowieczenia. Komedia kręcona z ukrytej kamery przedstawia dwóch najlepszych kumpli, którzy ruszają na podbój Nowego Jorku i wkręcają nieświadomych ludzi w dziwne sytuacje.

Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga

Film ten to prześmiewczy ukłon dla fanów Eurowizji. Kiedy ambitni muzycy Lars i Sigrit mają okazję reprezentować swój kraj na największym na świecie konkursie piosenki, mają wreszcie szansę udowodnić, że każde marzenie jest warte spełnienia. Oczywiście ich eurowizyjna droga nie będzie usłana różami, co może wywołać salwy śmiechu.

Zabójczy rejs

W tym oryginale Netflixa gatunek zagadek kryminalnych nabiera lekkiego, humorystycznego charakteru, w którym występują weterani komedii Jennifer Aniston i Adam Sandler.

Kiedy para — grana przez Aniston i Sandlera — wybiera się w podróż do Europy, aby ożywić romans w ich związku, spotykają mężczyznę, który zaprasza ich na swój jacht. Na początku wydaje się to świetną opcją, dopóki nie zostaną głównymi podejrzanymi o zamordowanie miliardera na łodzi. Rozwikłanie zagadki morderstwa opatrzone będzie wieloma humorystycznymi sytuacjami.

Niewłaściwa Missy

Tim myśli, że poznał dziewczynę swoich marzeń, Missy, więc postanawia zaprosić ją na swoje na Hawaje. Jednak, gdy zamiast tego pojawia się dziewczyna z poprzedniej koszmarnej randki w ciemno, również o imieniu Missy, Tim zdaje sobie sprawę, że napisał SMS-a do niewłaściwej kobiety i teraz będzie musiał znosić podróż ze wszystkimi jej szalonymi wybrykami. To będzie randka z piekła rodem, która dostarczy widzom wrażeń.

Gołąbeczki

Jibran i Leilani to para, która jest razem od czterech lat. Ich związek jest napięty, a oboje nieustannie kłócą się na różne tematy. Zmęczona sobą para przypadkiem zostaje wplątana w morderstwo. Teraz musi znaleźć prawdziwego zabójcę i udowodnić swoją niewinność. Co ciekawe, film miał trafić do kin w 2020 roku, ale przez pandemię jego prawa zostały następnie sprzedane Netflixowi, który 22 maja 2020 r. wydał film cyfrowo.

Gorzkie wino

Jeśli szukasz lekkiego i prostego humoru, sprawdź „Gorzkie wino”. Jest to amerykański film komediowy z 2019 roku wyprodukowany i wyreżyserowany przez Amy Poehler, w jej fabularnym debiucie reżyserskim. Jego historia opowiada o grupie długoletnich przyjaciół, którzy w ramach urodzinowego wypadu wyjeżdżają na wakacje do Doliny Napa. Oczywiście można się domyślić, że nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Czerwona Nota

Czerwona nota najlepsze komedie na netflix

Nie umieszczam tego filmu tutaj jako własny typ, gdyż traktuję go raczej jako gniota. Znalazł się on w tym gronie ze względu na duży oddźwięk w komentarzach we wpisie na jego temat. Wielu czytelnikom tytuł się bardzo podobał i nie zgadzają się z moją opinią, że jest to odpowiednik 3000 pustych kalorii tłuszczu i soli.

Sprawdź najnowsze wpisy