ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Polski dubbing seks na Netflix Aktualizacja biblioteki Netflix blokuje adresy IP

Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#7]

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Serwisy streamingowe z filmami i serialami cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Branżowi giganci dobrze wiedzą, że kluczem do sukcesu jest regularne uzupełnianie oferty o nowości, dlatego w niniejszym artykule przyjrzymy się najciekawszym tytułom, w które w mijającym tygodniu wylądowały na Netflixie, HBO GO oraz Amazon Prime Video. Jeśli nie macie pomysłu, co obejrzeć w weekend, to niewykluczone, że znajdziecie tu coś dla siebie.

Co obejrzeć w weekend (18-19 grudnia) na Netflixie?

Netflix co obejrzeć w weekend

Netflix to branżowy lider, więc jak zawsze zaczniemy od niego. Przechodząc do konkretów…

1. I że cię nie opuszczę

I że cię nie opuszczę to kultowy melodramat, opowiadający o małżeństwie, które dotyka tragedia; żona ulega wypadkowi, w wyniku którego traci pamięć. Zrozpaczony mąż postanawia zrobić wszystko, by kobieta ponownie się w nim zakochała.

2. Wiedźmin – sezon 2

Drugi sezon Wiedźmina to kontynuacja przygód Geralta, Ciri, Yennefer i spółki. Sezon składa się z ośmiu odcinków – wszystkie są już dostępne w bibliotece Netflixa.

3. Hotel Transylwania 3

Hotel Transylwania 3 to rewelacyjna animacja opowiadająca o Drakuli i spółce. Tym razem bohaterowie wybiorą się na ekskluzywny rejs, jednak wycieczka przestanie być w przyjemna w momencie, kiedy Drakula zakocha się w tajemniczej kapitan statku. Kobieta skrywa bowiem sekret, który zagraża całemu gatunkowi potworów.

Co obejrzeć w weekend (18-19 grudnia) na HBO GO?

co obejrzeć w weekend hbo go

Propozycje z Netflixa mamy już omówione, więc nie marnujmy czasu i skupmy się na ofercie HBO GO. Bez przedłużania…

1. Drużba nie żyje

Drużba nie żyje to całkiem ciekawy komediodramat opowiadający o małżeństwie, które przerywa miesiąc miodowy, aby wziąć udział w pogrzebie swojego świadka. Na miejscu okazuje się jednak, że zmarły nie był tym, za kogo się podawał.

2. Szukając cudów

Szukając cudów to opowieść o młodym chłopaku, który nie dogaduje się ze swoim ojcem. Aby odnaleźć siebie i zarazem zyskać szansę zrozumienia swoich rodziców, bohater wyrusza w pełną przygód podróż.

3. Detektyw małolat

Detektyw małolat opowiada o postaci niejakiego Abe, który w dzieciństwie był „cenionym detektywem”. Niestety w dorosłym życiu mężczyzna zajmuje się już tylko prostymi sprawami, jednak wszystko zmienia się w momencie, kiedy otrzymuje tajemniczą sprawę morderstwa. Jej rozwiązanie może zmienić życie bohatera o 180 stopni.

Co obejrzeć w weekend (18-19 grudnia) na Amazon Prime Video?

co obejrzeć w weekend Amazon Prime Video

W tym tygodniu na Amazon Prime Video nie obrodziło, ale mimo wszystko udało mi się wybrać dwie ciekawe pozycje.

1. Róża

Róża to kultowy polski film wojenny w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Produkcja opowiada o dwóch skrajnie różnych postaciach: Tadeuszu, polskim żołnierzu i tytułowej Róży – wdowie po niemieckim piechurze. Między bohaterami zaczyna się rodzić niespodziewane uczucie.

2. Replikanci

Film Replikanci przedstawia historię naukowca starającego się przywrócić do życia swoich bliskich, którzy zginęli w wypadku. Neurobiolog jest zmotywowany, aby postawić na swoim.

Co obejrzeć w weekend w serwisach streamingowych, czyli słowo na koniec

To już wszystko, jeśli chodzi o moje propozycje filmów i seriali na weekend. Starałem się wybierać zróżnicowane produkcje, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zobacz także: Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#6]

Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej, czy zamierzacie dać szansę którejś z wymienionej przede mnie produkcji!

Sprawdź najnowsze wpisy