ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Polski dubbing seks na Netflix Aktualizacja biblioteki Netflix blokuje adresy IP

Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#6]

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Serwisy streamingowe z filmami i serialami cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Branżowi giganci regularnie uzupełniają swoje oferty o nowości, dlatego w niniejszym tekście przybliżymy sobie najciekawsze filmy, które w mijającym tygodniu trafiły na Netflixa, HBO GO oraz Amazon Prime Video. Jeśli zastanawiacie się, co obejrzeć w weekend, to niewykluczone, że akurat coś Wam wpadnie oko.

Co obejrzeć w weekend (11-12 grudnia) na Netflixie?

Netflix

Netflix to zdecydowanie największy i zarazem najpopularniejszy serwis streamingowy z filmami i serialami na świecie, więc zaczniemy od niego. Przechodząc do konkretów…

1. Dawid i elfy

Dawid i Elfy to polski film familijny utrzymany w świątecznym klimacie. Głównym bohaterem opowieści jest znużony ciągłą pracą u Świętego Mikołaja elf, który postanawia uciec do świata ludzi, by poczuć magię świąt z innej perspektywy. Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana.

2. Niewybaczalne

Film Niewybaczalne opowiada o kobiecie, która dopuściła się okropnej zbrodni, za co spędziła w więzieniu wiele lat. Po odbyciu kary bohaterka powraca do dawnej społeczności, jednak spotyka się z odrzuceniem. Walcząc o drugą szansę, Ruth stara się jednocześnie odzyskać kontakt z ukochaną siostrą.

3. Niewidzialny człowiek

Niewidzialny człowiek to horror z zeszłego roku, opowiadający o niejakiej Cecilii, której mąż popełnia samobójstwo. Od momentu tragedii kobietę zaczynają prześladować przedziwne zdarzenia, doprowadzając ją do granicy obłędu. Bohaterka jest przekonana, że jej tropem podążą… niewidzialny człowiek.

Co obejrzeć w weekend (11-12 grudnia) na HBO GO?

Najlepsze seriale kryminalne hbo go

Najciekawsze nowości Netflixa mamy już omówione, więc nie marnujmy czasu i przejdźmy od razu do sekcji poświęconej HBO GO. Bez przedłużania…

1. Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii

Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii to rewelacyjny film, którego akcja rozgrywa się w latach 30. XVII wieku w Nowej Anglii. Fabuła koncentruje się wokół rodziny z piątką dzieci, która wiodła spokojnie życie do momentu, aż zniknął najmłodszy syn, a plony zaczęły niszczeć.

2. Lewy sercowy

Lewy sercowy to udany komediodramat z Adamem Sandlerem w roli głównej. Po wielu latach niepowodzeń w szukaniu miłości, główny bohater w końcu poznaje niejaką Lenę. Kobieta wydaje się być ideałem, dlatego Barry robi wszystko, aby zdobyć jej serce.

3. Marzenia o Ameryce

Marzenia o Ameryce to całkiem ciekawy komediodramat oparty na biografii reżysera. Opowieść koncentruje się wokół postaci młodego chłopaka, który opuszcza ojczyste tereny Związku Radzieckiego i przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych, by rozpocząć nowe życie. Nie wszystko jednak wygląda tak, jak sobie wyobrażał.

Co obejrzeć w weekend (11-12 grudnia) na Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video

Na Amazon Prime Video nie obrodziło, ale mimo wszystko udało mi się wybrać dwie całkiem ciekawe pozycje.

1. Smak zemsty. Peppermint

Smak zemsty. Peppermint opowiada o kobiecie, której mąż i córka zostali zamordowani przez bezwzględnych członków pewnego kartelu. Zrozpaczona i niemająca nic do stracenia kobieta postanawia wziąć sprawy w swojej ręce, by wymierzyć sprawiedliwość oprawcom swoich najbliższych.

2. Ninja w kratkę

Ninja w kratkę to całkiem dobrze oceniana animacja, opowiadająca o chłopcu, którzy otrzymał w prezencie lalkę ninja. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kukiełka jest opętana żądzą zemsty. Będzie się działo…

Co obejrzeć w weekend w serwisach streamingowych, czyli słowo na koniec

Nie da się ukryć, że mijający tydzień był całkiem ciekawy, jeśli chodzi o nowości w popularnych serwisach streamingowych. Starałem się wybierać różnorodne pozycje, więc mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Zobacz także: Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#5]

Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej, czy zamierzacie dać szansę którejś z przygotowany przeze mnie propozycji!

Sprawdź najnowsze wpisy