ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Polski dubbing seks na Netflix Aktualizacja biblioteki Netflix blokuje adresy IP

Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#5]

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Nie ulega wątpliwości, że serwisy streamingowe z filmami i serialami cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Branżowi giganci regularnie uzupełniają swoje oferty o nowości, dlatego też w niniejszym artykule przyjrzymy się najciekawszym filmom i serialom, które w mijającym tygodniu trafiły na Netflixa, HBO GO oraz Amazon Prime Video. Jeśli nie macie pojęcia, co obejrzeć w weekend, to być może znajdziecie tu coś dla siebie.

Co obejrzeć w weekend (4-5 grudnia) na Netflixie?

co obejrzeć w weekend netflix

Netflix jest branżowym liderem, więc jak zawsze zaczniemy od niego. Przechodząc do konkretów…

1. Kapitan Phillips

Kapitan Phillips to biograficzna opowieść o porwaniu amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama przez somalijskich piratów. Tytułowy kapitan zostaje wzięty za zakładnika, co wkrótce doprowadza do konfrontacji. Z uwagi na ogromną odległość od stałego lądu, nieuzbrojona załoga statku może liczyć tylko na siebie.

2. Spider-Man: Universum

Spider-Man Uniwersum to wysoko oceniana animacja Marvela. Głównym bohaterem opowieści jest młody Miles Morales, który zostaje ukąszony przez radioaktywnego pająka, by krótko potem stanąć twarzą w twarz ze złowieszczym Kingpinem, chcącym przejąć kontrolę nad światem. Na szczęście nastolatek nie będzie musiał walczyć z nikczemnikiem sam, bo jego sojusznikami są superbohaterowie z innych wymiarów.

3. Polowanie na druhny

Polowanie na druhny to kultowy film komediowy, którego głównymi bohaterami są dwaj mężczyźni: John Beckwith i Jeremy Grey. Niemal „zawodowo” wpraszają się oni na przeróżne wesela, jednak podczas największej imprezy roku John łamie zasady i zakochuje się w pewnej wysoko postawionej kobiecie. Jak nietrudno się domyślić, doprowadzi to do wielu zwariowanych sytuacji.

Co obejrzeć w weekend (4-5 grudnia) na HBO GO?

która platforma streamingowa jest najlepsza

Netflix już za nami, więc pora na HBO GO. Nie przedłużając…

1. Mortal Kombat

Mortal Kombat to tegoroczny hit z bohaterami tytułowego uniwersum. Produkcja opowiada o mężczyźnie imieniem Cole, na którego nasłany zostaje Sub-Zero. W obawie o swoich nabliższych, protagonista szuka pomocy gdzie tylko się da, by na końcu trafić do świątyni Lorda Raidena. Tam Cole rozpoczyna katorżnicze treningi, by wraz z innymi wojownikami stanąć do walki, której stawką okazuje się być cały wszechświat.

2. Mission: Impossible

Mission: Impossible to kultowy film akcji z Tomem Cruise w roli głównej. Protagonista, agent IMF, zostaje niesłusznie oskarżony o zdradę. Aby utrzymać równowagę pomiędzy światowymi mocarstwami, mężczyzna musi zdemaskować prawdziwego szpiega.

3. Telefon

Telefon opowiada o mężczyźnie imieniem Stu, który zdradza swoją żonę; bohater każdego dnia dzwoni do kochanki z budki telefonicznej. Po zakończeniu jednej z takich rozmów mężczyzna odruchowo odbiera dzwoniący telefon, by usłyszeć w słuchawce, że jej odłożenie poskutkuje jego śmiercią.

Co obejrzeć w weekend (4-5 grudnia) na Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video

W tym tygodniu na Amazon Prime Video nie obrodziło, ale mimo wszystko udało mi się wybrać choć jedną wartą uwagi produkcję.

1. Śnieżka i fantastyczna siódemka

Śnieżka i fantastyczna siódemka to świetna bajka z Królewną Śnieżką, która z początku jest nieco okrąglejsza i niższa. Jednak kiedy w jej ręce wpadają magiczne pantofelki, bohaterka zmienia się nie do poznania. To z kolei sprawia, że zaczyna się nią interesować aż siedmiu adoratorów w postaci krasnoludków, z których każdy jest tak naprawdę księciem będącym ofiarą złego uroku. Do pierwotnej postaci powróci ten, który otrzyma od Śnieżki buziaka.

Co obejrzeć w weekend, czyli słowo na koniec

To już wszystko, jeśli chodzi o moje propozycje filmów do obejrzenia w weekend z Netflixa, HBO GO i Amazon Prime Video. Starałem się wybrać dość różnorodne pozycje, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zobacz także: Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#4]

Dajcie znać w komentarzach poniżej, czy zamierzacie dać szansę którejś z wyselekcjonowanych przeze mnie produkcji!

Sprawdź najnowsze wpisy