ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Problem z Windows 11 żółte HDR

Oto najlepsze Widżety na Windows 11 – dodaj je za darmo

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły

Widżety to obszar w Windows 11, który traktowany jest na razie po macoszemu. Być może jednym z powodów jest niewielka liczba przydatnych obszarów do przypięcia. W związku z powyższym ten wpis ma przedstawić najlepsze Widżety na Windows 11.

Zobacz także: Nadal nie mogę uwierzyć, że mój ulubiony serial jest #1 na Netflix

Najlepsze Widżety na Windows 11

Nie owijając w bawełnę przejdźmy do sedna sprawy. Przed Wami lista 11 Widżetów, które warto mieć na Windows 11:

  • Kalendarz: nigdy nie przegapisz daty. Niezależnie od tego, czy chcesz zaplanować przyszłe spotkania, sprawdzić nadchodzące wydarzenia, czy po prostu zaplanować swój dzień, widżet kalendarza pozwala sprawdzić ważne terminy i spojrzeć w przyszłość, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego wydarzenia.
Kalendarz widżety windows 11
  • Giełda. Bądź na bieżąco z notowaniami akcji w Polsce i na świecie. Możesz też obserwować kursy walut. Widżet jest odświeżany regularnie, więc jeśli jesteś zabiegany, nie przegapisz zmian kursów akcji pod koniec dnia.
giełda
  • E-sport. Ciekawi Cię, kto będzie rywalizował jako następny lub która drużyna wygrała mecz w danym momencie? Widżet Esports ułatwia fanom, widzom i nowicjuszom e-sportu obejrzenie wszystkich ostatnich meczów.
widżety windows 11
  • Zdjęcia: Przeżyj swoje magiczne wspomnienia raz jeszcze. Niezależnie od tego, czy chcesz udostępnić zdjęcia z ostatniej podróży współpracownikom, czy po prostu trzymać kilka cennych zdjęć swoich dzieci w pobliżu w ciągu dnia pracy, widżet Zdjęcia przełącza się między zdjęciami i obrazami, które zostały zapisane w usłudze OneDrive lub na innych kontach udostępniania zdjęć.
  • Sport: miej oko na ważne wydarzenia. Od aktualnych wyników i ostatnich wyników po inne najważniejsze wydarzenia, Widżet ze sportem zapewnia aktualne informacje w czasie rzeczywistym. Spersonalizuj go, zmieniając swoje zainteresowania, aby pokazywał Twoje ulubione ligi i drużyny.
sport
  • Wskazówki: uzyskaj przydatne porady dotyczące komputera. Ciekawią Cię możliwości Twojego komputera? Widżet porad zawiera krótkie porady dotyczące wszystkich rzeczy związanych z systemem Windows 11 i Microsoft Edge. Ucz się na bieżąco, korzystając z niewielkich ilości informacji.
widżety windows 11
  • To Do: bądź na bieżąco. Z łatwością twórz listę zadań, otrzymuj o nich przypomnienia w intuicyjny sposób i usuwaj je z listy po ukończeniu. Widżet zadań do wykonania pomaga Ci być na miejscu przez cały dzień — podobnie jak posiadanie osobistego asystenta wbudowanego bezpośrednio w urządzenie.
ToDo
  • Natężenie ruchu: zaplanuj trasę. To jeden z moich ulubionych widżetów. Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy, załatwiasz sprawy, czy odbierasz dzieci, szybko przejrzyj warunki na drodze dzięki widżetowi Traffic, który pomoże zaplanować trasę.
Traffic
  • Pogoda: trzymaj się ciepło. Chcesz wiedzieć, czy zabrać ze sobą płaszcz, kapelusz, parasol, czy krótkie spodenki? Widżet Pogoda udostępnia w czasie rzeczywistym warunki pogodowe w Twojej okolicy, a także prognozę na kolejne trzy dni.
Prognoza
  • Najpopularniejsze artykuły: otrzymuj wiadomości, kiedy chcesz i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z różnych portali internetowych. Ten niesamowity widżet gromadzi nagłówki z różnych źródeł wiadomości, dzięki czemu najnowsze wiadomości są zawsze na wyciągnięcie ręki. Warto pamiętać, że treści dostosowane są do Twoich zainteresowań. Jeśli pojawiają się niechciane newsy z nielubianych portali, możesz kliknąć: „mniej artykułów takich jak ten”, a Twoje treści będą jeszcze lepiej dopasowane.
najpopularniejsze artykuły widżety windows 11

Jak dodać lub usunąć widżet?

Wybierz przycisk Dodaj widżety u dołu tablicy widżetów i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dodać widżety. Aby usunąć widżet z tablicy widżetów, wybierz pozycję Więcej opcji (…) w prawym górnym rogu i wybierz usuń widżet. Do wyboru są tylko te widżety, które widać w aplikacji. Z czasem Microsoft będzie dodawał więcej możliwości.

Źródło: microsoft

Sprawdź najnowsze wpisy