Pobrane dla Ciebie Netflix

Niespodzianka na niedzielę dla subskrybentów Netflixa – dodano m.in. 2 KAPITALNIE oceniane filmy!

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Netflix jest niekwestionowanym liderem na rynku serwisów streamingowych z filmami i serialami. Aby utrzymać się na pozycji numer jeden, platforma jest niejako zmuszona do ciągłego uzupełniania zawartości swojej oferty. Dlatego też nikogo nie powinien przesadnie zaskoczyć fakt, że dziś – w tę niedzielę – na Netflixie wylądowało aż 9 nowości, w tym 2 naprawdę dobrze oceniane filmy. Co ciekawe, nic przy okazji nie usunięto, więc nie da się ukryć, że trudno o lepszą końcówkę tygodnia w wykonaniu tytułowej platformy. W każdym razie: pełną listę dzisiejszych nowości można znaleźć w dalszej części artykułu.

Niedzielna aktualizacja biblioteki Netflixa – „Zaginiona dziewczyna” i więcej nowości już na platformie! Wrzesień 2021

Netflix zaginiona dziewczyna

Trzeba uczciwie przyznać, że ciężko o dzień, w którym na Netflixie nie pojawiłaby się choć jedna nowość. Po prawdzie trudno się temu dziwić, bo platforma doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że to właśnie nowe filmy i seriale przyciągają kolejnych użytkowników i utrzymują zainteresowanie obecnych. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc to na nich się skupmy: dzisiaj na Netflixie wylądowały poniższe produkcje.

 1. Assassin’s Creed (2013) [+ audio, + napisy] – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 5,7/10, IMDB: 5,7/10
 2. Noe: Wybrany przez Boga / Noah (2014) [+ audio, + napisy] – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 5,7/10, IMDB: 5,7/10
 3. Zaginiona dziewczyna / Gone Girl (2014) [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,8/10, IMDB: 8,1/10
 4. Bohemian Rhapsody (2018) [+ napisy] – gatunek: biograficzny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 8/10, IMDB: 8/10
 5. Cień Marii Lindberg / Maria Och Skuggan (2013) [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Szwecja
  • IMDB: 6,6/10
 6. Ian McKinley: Walka o powrót / Look Beyond (2019) [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 7. Małpa / Monkey (2016) [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Rosja
  • IMDB: 6,7/10
 8. Noc Walpurgi (2015) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Polska
  • Filmweb: 6,4/10, IMDB: 6,5/10
 9. Wyjaśniamy / Explained (2018) [odcinek S03E09] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,6/10, IMDB: 8,1/10

Zobacz także: Aktualizacja biblioteki Netflixa na początek weekendu. Finałowy sezon UWIELBIANEGO serialu już na platformie!

To by było na tyle, jeśli mowa o dzisiejszych nowościach na Netflixie. Jak na niedzielę, to na platformie wylądowały naprawdę ciekawe pozycje. Szczególnie dobrze prezentują się dwa filmy: Zaginiona dziewczyna i Bohemian Rhapsody. Oba mają naprawdę świetne oceny, a do tego można je już określić mianem kultowych. Będąc przy filmach, jak zawsze zachęcam do zapoznania się z naszym zestawieniem 10 najlepszych filmów Netflixa; na tej platformie wybór jest wprost ogromny, więc niewykluczone, że akurat znajdziecie coś dla siebie. Wracając jednak do dzisiejszej aktualizacji biblioteki: koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej, z których nowości to wy cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy