Diablo 2 Resurrected

4 najciekawsze premiery gier we wrześniu 2021

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Interesujące premiery gier w sierpniu mamy już dawno za sobą. Z uwagi na fakt, że wrzesień dopiero się zaczął, wypada omówić najciekawsze gry, które zadebiutują w tym miesiącu. W ramach niniejszego artykułu wyselekcjonowałem 4 tytuły, które moim zdaniem zapowiadają się najlepiej. Nie da się ukryć, że początek jesieni będzie naprawdę dobrym okresem dla fanów elektronicznej rozgrywki.

Premiery gier – wrzesień 2021

Tytuły zostały posortowane według daty premiery. Wszyscy jesteśmy tu po konkrety, więc nie ma sensu przedłużać: zestawienie najciekawszych premier gier we wrześniu 2021 rozpoczyna się poniżej.

1. Life is Strange: True Colors

Life is Strange True Colors - premiery gier wrzesień 2021

Life is Strange: True Colors to opowieść o młodej dziewczynie imieniem Alex, która potrafi odczytywać i absorbować emocje innych osób. Jakby tego było mało, protagonistka jest w stanie nimi manipulować, choć wbrew pozorom nie nie jest zbyt zadowolona z tej umiejętności. Akcja gry rozgrywa się w niewielkim miasteczku Haven Springs. W pewnym momencie bohaterka dowiaduje się o śmierci brata, który według oficjalnych informacji zginął w wypadku. Jak nietrudno się domyślić, Alex nie daje temu wiary i rozpoczyna śledztwo na własną rękę. Podczas zabawy podejmiemy wiele wyborów, które będą miały realny wpływ na dalsze kształtowanie historii.

Life is Strange: True Colors zadebiutuje 10 września. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxa One oraz Xboxa Series X i Xboxa Series S. Nieco później, bo w grudniu, wyląduje także na Switchu.

2. Deathloop

Deathloop premiera przesunięta

Deathloop jest rozbudowaną strzelanką od twórców popularnej serii Dishonored. Akcja gry rozgrywa się na odciętej od świata wyspie Blackreef, gdzie panuje zwyczajna anarchia. Głównym bohaterem opowieści jest niejaki Colt, który odradza się po każdej śmierci. Mężczyzna chce za wszelką cenę przerwać cykl, jednak aby było to możliwe, musi zabić osiem osób w ciągu jednego dnia. Niestety na jego drodze staje niejaka Julianna, która ma zupełnie odwrotne plany, bo zależy jej na podtrzymaniu wspomnianego cyklu.

Deathloop trafi do sprzedaży 14 września. Gra zadebiutuje na PlayStation 5 i PC.

3. Diablo II: Resurrected

Diablo 2 Resurrected

Diablo II: Resurrected to remake kultowego hack’n’slasha z 2000 roku. W gruncie rzeczy to wciąż ta sama gra, ale z odświeżoną oprawą audiowizualną. Głównym zadaniem protagonisty tej niezwykle wyczekiwanej gry jest nic innego, jak zgładzenie tytułowego Diablo, który planuje zawładnąć ludzkością. Diablo II: Resurrected zabierze nas do wielu klimatycznych i różnorodnych lokacji, a podczas wędrówki zgładzimy całe hordy wrogów. Zapowiada się dobra zabawa raz jeszcze!

Diablo II: Resurrected trafi do sprzedaży 23 września. Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxie One, Xboxie Series X, Xboxie Series S oraz Switchu.

4. New World

New World

New World to gra MMORPG stworzona przez Amazon Games. Świat jest tu w pełni otwarty, a na graczy czeka cała masa różnorodnych aktywności. Jeśli chodzi o fabułę New World, to kręci się ona wokół tajemniczej substancji znanej jako Azoth, będącej źródłem mocy, a także nieszczęść, które dotykają Ziemię. Otwarta beta gry została przyjęta bardzo ciepło, więc chyba może być tylko lepiej.

Premiera New World odbędzie się 28 września. Gra trafi tylko na PC.

Najważniejsze premiery gier we wrześniu 2021 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o premiery gier we wrześniu 2021, które uważam za najciekawsze. Trzeba uczciwie przyznać, że bieżący miesiąc zapowiada się naprawdę interesująco.

Zobacz także: Wyprzedaż z okazji powrotu do szkoły w PlayStation Store. Masa gier taniej nawet o 75%!

Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej, za którymi z wymienionych tu tytułów czekacie najbardziej!

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy