Psychonauts 2

4 najważniejsze premiery gier w sierpniu 2021

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Najważniejsze premiery gier lipca 2021 już dawno za nami, a z uwagi na fakt, że zaczął się nowy miesiąc, wypada spojrzeć na produkcje, które zadebiutują w jego przeciągu. W niniejszym tekście wyselekcjonowałem 4 najważniejsze gry, które trafią do sprzedaży w sierpniu 2021 roku. Nie da się ukryć, że bieżący miesiąc zapowiada się całkiem ciekawie!

Premiery gier – sierpień 2021

Tytuły zostały posortowane według daty premiery. Bez zbędnego przedłużania, zestawienie najciekawszych premier miesiąca rozpoczyna się poniżej.

1. Humankind

premiery gier sierpień 2021 - Humankind

Humankind to turowa strategia, która została osadzona w realiach historycznych. Produkcja pozwala na zarządzanie niewielką społecznością i prowadzenie jej przez kolejne epoki w dziejach ludzkości. Głównym celem gry jest rozwijanie swojej cywilizacji, co wielokrotnie będzie się wiązało z podejmowaniem ważnych decyzji oraz rozgrywaniem bitew na śmierć i życie. Warto wspomnieć, że w Humankind poznamy też wiele postaci historycznych.

Premiera gry odbędzie się 17 sierpnia 2021 roku. Humankind zadebiutuje tylko i wyłącznie na komputerach PC.

2. Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Ghost of Tsushima Derectors Cut PS5 PS4

Ghost of Tsushima: Director’s Cut to wersja reżyserska hitu z 2020 roku, którego miałem przyjemność recenzować. Akcja gry rozgrywa się w XIII-wiecznej Japonii, na tytułowej wyspie Cuszima. Wcielamy się tu w postać Jina Sakaia – samuraja, który za wszelką cenę stara się powstrzymać mongolską inwazję na wspomnianą wyspę oraz pomścić bliskich, którzy zostali zamordowani w ataku wojsk wroga. Aby dopiąć swego, Jin będzie musiał porzucić drogę samuraja. Ghost of Tsushima: Director’s Cut poza podstawową wersją gry zawiera jeszcze m.in. dodatek Iki Island i ulepszenia graficzne.

Premiera gry odbędzie się 20 sierpnia 2021 roku. Produkcja zadebiutuje jedynie na PlayStation 4 i PlayStation 5.

3. King’s Bounty II

King's Bounty II - premiery gier sierpień 2021

King’s Bounty II to kolejna ciekawie zapowiadająca się strategia turowa na dzisiejszej liście. Gra pozwoli nam pokierować trzema postaciami, od których decyzji będą zależały losy fikcyjnego królestwa Nostria. Wspomniane królestwo stoi na skraju wojny domowej, a jakby tego było mało – w świecie rozprzestrzenia się tajemnicza zaraza atakująca ludzi, zwierzęta i rośliny. To nasze czyny zadecydują o przyszłości Nostrii.

Premiera King’s Bounty II odbędzie się 24 sierpnia 2021 roku. Gra pojawi się na PC, Xboxie One, Xboxie Series X, Xboxie Series S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

4. Psychonauts 2

Psychonauts 2

Psychonauts 2 to bezpośrednia kontynuacja wspaniałej platformówki z 2005 roku. W grze ponownie wcielimy się w postać młodego psionika imieniem Razputin, który zdołał osiągnąć swój cel i dołączył do stowarzyszenia Psychonautów. Niestety okazuje się, że w jego szeregach znajduje się kret, który planuje ożywić potężnego złoczyńcę nazywanego Maligulą. „Raz” będzie musiał dołożyć wszelkich starań, by pokrzyżować mu plany i nie dopuścić do katastrofy.

Premiera Psychonauts 2 odbędzie się 25 sierpnia 2021 roku. Gra pojawi się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxie One oraz Xboxie Series S i Xboxie Series X. Warto wspomnieć, że subskrybenci Xbox Game Pass zagrają w nią bez dodatkowych opłat.

Najważniejsze premiery gier w sierpniu 2021 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o sierpniowe premiery gier, które uważam za najważniejsze. Nie da się ukryć, że ten miesiąc będzie naprawdę okazały.

Zobacz także: Wyprzedaż bestsellerów na Steamie. Te gry na PC można kupić w niewiarygodnie dobrych cenach!

Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej, za którymi z wymienionych produkcji czekacie najbardziej!

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy