ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Pokémon TV

Pokémon TV na Switcha, Androida i iOS. Oglądaj bajki w każdym miejscu!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły

Pokémon TV to świetny sposób na oglądanie wszelkiego rodzaju wspaniałych programów Pokémon! Ciesz się przygodami Asha, Pikachu i ich przyjaciół — wraz z animowanymi specjalnościami i atrakcjami turniejów Pokémon Championship. Aplikacja właśnie trafiła na Nintendo Switch, a od dawna jest dostępna na system Android i iOS. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Pokémon TV – co to takiego?

Dzięki Pokémon TV znajdziesz mnóstwo wspaniałych treści Pokémon do obejrzenia w jednym wygodnym miejscu — setki odcinków (w tym pełne sezony), animowane specjały i ekscytująca gra karciana Pokémon Trading Card Game oraz konkursy gier wideo. Treść w aplikacji zmienia się okresowo!

Fani mają okazję oglądać wybrane odcinki i sezony Pokémon the Series, podróżując z Ashem i jego przyjaciółmi od Kanto po Galar. Trenerzy mogą również odświeżyć swoją strategię Pokémon TCG, oglądając wybrane mecze i wskazówki treningowe. Biblioteka filmów w Pokémon TV jest często aktualizowana, więc zawsze jest więcej do oglądania.

Zobacz także: Wycięli głowę Afroamerykanina i wstawili w jego ciało białą głowę. Czy to jest rasizm?

W aplikacji dostępna jest Kategoria Junior obejmująca filmy, które zapewniają rozrywkę młodszym trenerom. Dzieci mogą przyłączyć się do śpiewania piosenek, słuchać popularnych rymowanek i nie tylko. Aplikacja Pokémon TV to świetny sposób, aby fani mogli cieszyć się ulubionymi odcinkami i ponownie przeżyć niesamowite bitwy z zawodów mistrzowskich!

Aplikacja na Switcha, Androida i iOS

Pokémon TV jest już od jakiegoś czasu dostępny na urządzeniach mobilnych i tabletach oraz telewizorach smart, a od wczoraj możesz pobrać nową aplikację na Nintendo Switch.

Pokémon TV

Oczywiście należy pamiętać, że pobranie filmów Pokémon TV na konsoli Nintendo Switch wymaga połączenia z Internetem.

Program na Androida charakteryzuje się następującymi cechami:

  • Łatwe oglądanie na różnych urządzeniach! Gdy zalogujesz się na swoje konto Pokémon Trainer Club, postęp odcinka i sezonu zostanie zapisany na wszystkich Twoich urządzeniach.
  • Oglądaj pełne sezony. Nadrabiaj za każdym razem pełne sezony. Aktualne pełne sezony obejmują: Sezon 1: Indigo League, Sezon 20: Sun&Moon oraz Sezon 21: Sun&Moon — Ultra Adventures (wszystkie wyemitowane odcinki).
  • Bądź na bieżąco dzięki powiadomieniom push. Wprowadzono powiadomienia push, które informują o dodaniu nowych filmów i odcinków. Dzięki włączonym powiadomieniom push jako pierwszy dowiesz się, jakie niesamowite przygody czekają na Ciebie następnym razem.
  • Oglądaj offline. Jeśli planujesz przez jakiś czas nie korzystać z Internetu, nie martw się! Dzięki zaktualizowanej aplikacji możesz pobierać odcinki lub filmy do oglądania w trybie offline. Ten film zostanie zapisany na Twoim urządzeniu, dzięki czemu będziesz mógł oglądać podczas np. długiego lotu samolotem.

Warto dodać, że aplikacja ma średnią ocen na poziomie 4,4 a pobrana została ponad 10 mln razy. Jedyny niewielki minus, to fakt, że odcinki serii są emitowane w języku angielskim.

Źródło: pokemon, Nintendo, googleplay

    Sprawdź najnowsze wpisy