Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 – oglądaj w każdym miejscu na smartfonie!

Adam Lulek Adam Lulek Artykuły

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, które odbywają się w tym roku to nie lada wydarzenie. Wiele osób chce śledzić sportowe zmagania naszych zawodników, jednak z uwagi na pracę i inne zajęcia, jest to często niemożliwe. Na pomoc przychodzą w tym momencie smartfony i odpowiednie usługi. Można przecież co jakiś czas zerknąć na urządzenie mobilne, by cieszyć się relacją live z igrzysk.

Zobacz także: Nowy Paint jest piękny! Zobaczcie kultową aplikację Windowsa po metamorfozie!

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 – jak oglądać na smartfonie?

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Są dwa sprawdzone sposoby, dzięki którym można oglądać Igrzyska Olimpijskie na smartfonie. Pierwszy z nich to dobrze Wam znany WP Pilot. Usługa Wirtualnej Polski ma kilka opcji do wyboru.

Pierwsza z nich jest darmowa, wystarczy założyć konto w usłudze i podać adres e-mail oraz hasło. Przyda się też aplikacja z Google Play. Niestety darmowe oglądanie wiąże się z patrzeniem na reklamy, które przed włączeniem odpowiedniego kanału trwają nawet ponad 3 minuty! Oczywiście przypomnę, że Igrzyska są transmitowane na antenie TVP 1 oraz TVP 2.

nowe kanały WP Pilot

Inna opcja pozwala na 7-dniową subskrypcję za darmo. Należy jednak pamiętać, aby ją anulować, jeśli nie chcemy zapłacić 14,99 zł po minięciu okresu próbnego. Niestety w żadnym z pakietów nie znalazłem TVP Sport ani Eurosport, które oferują więcej sportowych rozrywek z Igrzysk. Jest jedynie pakiet Starter PLUS + ELEVEN SPORTS, jednak kanał ten nie transmituje Igrzysk. Naprawdę szkoda, że WP Pilot nie zawiera Eurosportu.

Player HMS Huawei AppGallery

Drugą możliwość oglądania Igrzysk w Tokio daje Player, którego warto pobrać z Google Play. Wcześniej jednak trzeba zastanowić się nad jedną z opcji abonamentowych do wyboru. Warto wiedzieć, że Player oferuje w swoich pakietach Eurosport, który prowadzi transmisje z Igrzysk w Tokio. W usłudze mamy dwie opcje do wyboru:

 • Eurosport + Player z reklamami – jest to pakiet 30-dniowy za 15 zł.
 • Eurosport + Player z reklamami – jest to pakiet roczny za 99 zł.
 • Dodatkowo za Player bez reklam trzeba zapłacić 15 zł za 30 dni.

Dwa wymienione pakiety oferują:

 • Możliwość obserwowania dosłownie każdego momentu z Igrzysk dzięki dostępności aż 9 kanałów linearnych Eurosport z transmisjami z Igrzysk w Tokio oraz polskim komentarzem,
 • Równoległe streamy na żywo z największych aren sportowych bez reklam (jednak kanały telewizyjne mogą zawierać reklamy),
 • Dodatkowo zyskujemy możliwość obejrzenia trzech turniejów Wielkiego Szlema, wyścigów kolarskich, europejskiej piłki ręcznej itp.,
 • Kanały Eurosport 1HD i Eurosport 2HD, które transmitują wydarzenia sportowe na żywo,
 • Możliwość oglądania na telefonie, na tablecie lub na komputerze,
 • Możliwość cofania już rozpoczętych transmisji do 2 godzin.

Co wybrać?

Podsumowując, jeśli chcesz za darmo oglądać najważniejsze transmisje z Igrzysk, to WP Pilot z reklamami jest dla Ciebie. Jeśli natomiast interesują Cię konkretne albo i nawet wszystkie występy Polaków, to powinieneś skorzystać z oferty Playera.

Źródło: wp.tv, player

  Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

  Partner poradnika:

  Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
  Impression Tag
  Sprawdź najnowsze wpisy