Premiery gier styczeń 2021 - hitman 3

3 najważniejsze premiery gier w styczniu 2021 roku

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Rok powoli dobiega końca, a najważniejsze premiery gier w grudniu mamy już za sobą. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by już spojrzeć na tytuły, które zadebiutują w styczniu 2021 roku. Tym razem wybrałem 3 najważniejsze pozycje, na które z pewnością czeka wiele osób.

Premiery gier – styczeń 2021

1. Hitman 3

Hitman 3

Hitman 3 to kolejna część przygód Agenta 47, czyli tytułowego płatnego mordercy. Gra będzie zwięczeniem trylogi Hitman, licząc od odsłony wydanej w 2016 roku. Jak nietrudno się domyślić, ponownie wcielimy się w postać wykwalifikowanego zabójcy i będziemy „polować” na ludzi w różnych zakątkach świata. Naszym celem numer jeden będzie jednak wyrównanie rachunków z grupą Providence. W tym celu Agent 47 wraz z Dianą Burnwood będą musieli odezwać się do starego przyjaciela – niejakiego Lucasa Greya.

Hitman 3 zadebiutuje na aż sześciu platformach. 20 stycznia 2021 roku gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Nieco później w Hitmana 3 zagrają też posiadacze konsoli Nintendo Switch.

2. Twierdza: Władcy wojny

Twierdza: władcy wojny Premiery gier styczeń 2021

Twierdza: Władcy wojny to spin-off kultowego cyklu. Tym razem przeniesiemy się na Daleki Wschód, gdzie poznamy tytułowych władców, rządzących danymi terenami. Akcja gry rozpoczyna się w III wieku przed naszą erą, a naszym zadaniem jak zawsze będzie rozbudowywanie swojej twierdzy, jednocześnie rozwijając konkretne rozwiązania i jednostki żołnierzy. Rzecz jasna trzeba będzie też dbać o nastroje swoich podwładnych – w przeciwnym razie przestaną płacić podatki, bez których trudno będzie się utrzymać.

Dla osób chcących zagrać wspólnie z przyjaciółmi dobra wiadomość jest taka, że Twierdza: Władcy wojny dostanie tryb multiplayer. Gra zadebiutuje już 26 stycznia 2021 roku i będzie dostępna jedynie na komputerach PC.

3. The Medium

The Medium - premiery gier styczeń 2020

The Medium to survival horror polskiego studia Bloober Team. Akcja gry rozgrywa się w latach dziewiećdziesiątych w Krakowie, a my wcielamy się w postać Marianne – młodej kobiety, która doświadcza wizji śmierci niewinnego niczemu dziecka. Zdeterminowana bohaterka nie zamierza pozostawić tej sytuacji samej sobie i zobowiązuje się rozwikłać tę niewątpliwą tajemnicę. W tym celu udaje się do opuszczonego hotelu, w którym niegdyś rezydowali komuniści. Warto zaznaczyć, że The Medium jest mocno inspirowane pierwszymi grami z serii Silent Hill, które do dziś są przez wielu uznawane za arcydzieła gatunku.

Pierwotnie gra miała się ukazać w grudniu, ale z jakiegoś powodu jej premiera została przesunięta i odbędzie się 28 stycznia 2021 roku. The Medium zadebiutuje na PC oraz Xboxie Series X/S. Warto wspomnieć, że produkcja od razu trafi do abonamentu Xbox Game Pass.

Premiery gier w styczniu 2021 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najważniejsze premiery gier w styczniu 2021 roku. Nie da się ukryć, że to będzie ciekawy miesiąc, choć oczywiście nie do przesady. W każdym razie – większość powinna znaleźć coś dla siebie.

Zobacz także: Aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano niemal 10 interesujących nowości!

Tymczasem dajcie znać w komentarzach poniżej, na które tytuły czekacie najbardziej!

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy