Cyberpunk 2077

4 najważniejsze premiery gier w grudniu 2020

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Najważniejsze premiery gier w listopadzie 2020 roku mamy już za sobą. Biorąc to pod uwagę, dziś przyjrzymy się produkcjom, które ukażą się w grudniu. Nie da się ukryć, że pod względem premier nadchodzący miesiąc będzie naprawdę ciekawy. Wówczas zadebiutuje m.in. niesamowicie wyczekiwany Cyberpunk 2077. Przechodząc do konkretów…

Premiery gier – grudzień 2020

1. Empire of Sin

Empire of Sin premiery gier grudzień 2020

Empire of Sin jest mieszanką gry RPG i turowej strategii. Jako gracz wcielamy się tutaj w postać szefa drobnej organizacji przestępczej. Naszym zadaniem będzie pokierowanie grupą tak, by przekształcić ją we wpływową mafię. Akcja tej ciekawie zapowiadającej się produkcji rozgrywa się w Chicago w latach 20, kiedy prohibicja cały czas obowiązywała. Będzie handel nielegalnym alkoholem, będą potyczki z innymi przestępcami i tak dalej.

Premiera Empire of Sin została zaplanowana na 1 grudnia 2020 roku. Gra trafi na PC, Xboxa One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

2. Twin Mirror

Twin Mirror premiery gier grudzień 2020

Twin Mirror to surrealistyczny thriller w formie przygodówki. Jako gracz wcielamy się tu w postać Samuela Higgsa, dziennikarza śledczego, który stracił pamięć z brutalnego zdarzenia, które miało miejsce pewnej nocy. Akcja gry rozgrywa się w sennym amerykańskim miasteczku, do którego się wybierzemy, by odkryć prawdę. Próbując przypomnieć sobie, co się stało, zetkniemy się z wieloma intrygami. Za Twin Mirror odpowiada studio DONTNOD Entertainment, które stworzyło m.in. takie hity jak Life is Strange i Vampyr.

Gra zadebiutuje 1 grudnia. Będzie dostępna na PC, Xboxie One i PlayStation 4.

3. Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - premiery gier grudzień 2020

Cyberpunk 2077 miał zadebiutować w listopadzie, ale jak wiadomo, tak się nie stanie, bo gra została przesunięta na grudzień. To RPG w otwartym świecie utrzymany w klimatach Sci-Fi. Wcielamy się w postać bohatera lub bohaterki o pseudonimie V, który/a pewnego dnia wchodzi w posiadanie chipu będącego odpowiedzią na sekret nieśmiertelności. Jak nietrudno się domyślić, wtedy zaczynają się prawdziwe kłopoty.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, Xboxa One, Xboxa Series X i PlayStation 5.

4. The Medium

The Medium

The Medium to survival horror autorstwa polskiego studia Bloober Team. Produkcja opowiada o kobiecie imieniem Marianne, będącą tytułowym medium, która pewnego dnia doświadcza wizji śmierci małego dziecka. Bohaterka nie zamierza stać bezczynnie i bierze sprawy w swoje ręce, by rozwikłać tę sprawę. Kluczem do jej rozwiązania jest krakowski hotel, którym niegdyś rządzili komuniści.

The Medium zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku. Gra trafi na PC i Xboxa Series X.

Premiery gier w grudniu 2020 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najważniejsze premiery gier w grudniu 2020 roku. Nie będzie to tak obfity miesiąc jak kilka poprzednich, ale w dalszym ciągu zapowiada się ciekawie.

Zobacz także: Sony zujawnia swoje plany względem PSVR 2. Fani VR na PlayStation mogą czuć się rozczarowani

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, za którą z wymienionych w niniejszym artykule produkcji czekacie najbardziej! A może uważacie, że jeszcze jakiś tytuł powinien się znaleźć na naszej liście?

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy