ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Najlepsze świąteczne aplikacje

Najlepsze aplikacje świąteczne

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Aż ciężko uwierzyć, jak szybko płynie czas. Dziś w naszych domach zasiądziemy do wigilijnej kolacji, a więc Święta Bożego Narodzenia zaczęły się na dobre. Po kolacji zazwyczaj następuje chwila ciszy, kiedy braknie tematów do rozmowy. Wbrew pozorom, dobrym sposobem na przerwanie tego niezręcznego momentu może się okazać technologia – w tym tekście przedstawię trzy najlepsze aplikacje świąteczne, którymi można zainteresować rodzinę. Nie ma co przedłużać – przejdźmy do rzeczy. Kolejność apek jest przypadkowa.

Najlepsze aplikacje świąteczne – Kolędy Karaoke

Kolędy Karaoke to świetna aplikacja zawierająca wiele polskich kolęd. Jak sama nazwa wskazuje, przy wigilijnym stole można urządzić sobie małe karaoke – nieznajomość słów kolęd nie jest problemem, gdyż na ekranie tekst będzie wyświetlany przez cały czas, a aktualne słowa zaznaczane kolorem czerwonym. Mówiąc krótko – trudno się pogubić. A jeśli jakimś cudem do tego dojdzie, to utwór można łatwo przewinąć do tyłu.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Wystarczy ją bowiem pobrać, uruchomić i z pokaźnej listy kolęd wybrać tę, która akurat nas interesuje. Wówczas zostanie odtworzona, a my możemy już rozpocząć zabawę. Aplikacja Kolędy Karaoke jest w pełni darmowa.

Pobierz z: App Store (94 MB) / Google Play (57 MB)

Najlepsze aplikacje świąteczne – Życzenia Świąteczne

Zwyczaj wysyłania bliskim osobom życzeń świątecznych bardziej rozbudowanych niż „Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku” nadal ma się dobrze. W przypadku, gdy do głowy nie przychodzą żadne ciekawe życzenia, dobrze skorzystać z aplikacji Życzenia Świąteczne, która ma ich naprawdę sporo. Co ciekawe, w tej niezwykle prostej apce znajdziemy też życzenia na inne okazje. Kiedy ciotka poprosi o znalezienie ładnych życzeń dla swojej koleżanki Danusi, ta pozycja może się okazać prawdziwym zbawieniem. Opisywana aplikacja jest w pełni darmowa.

Pobierz z: App Store (29 MB) / Google Play (9 MB)

Najlepsze aplikacje świąteczne – Wesołe kartki świąteczne

Jeśli chodzi o najlepsze aplikacje świąteczne, to nie można zapomnieć o programie o prostej nazwie Wesołe kartki świąteczne. Jest to prosty edytor zdjęć, który jak sama nazwa wskazuje, pozwala zamienić wybrane fotografie na całkiem estetycznie wyglądające kartki świąteczne, gotowe do wysłania rodzinie czy znajomym np. na Messengerze. Aplikacja jest banalna w obsłudze – wszystko sprowadza się do wybrania zdjęcia i ustawienia jednej z wielu nakładek. Edytor jest w pełni darmowy, lecz niestety w App Store go nie uświadczymy.

Pobierz z: Google Play (24 MB)

Zobacz także: Popularny komunikator jest rządowym narzędziem szpiegowskim? Na to wygląda

To by było na tyle w dzisiejszym zestawieniu. Mam szczerą nadzieję, że wypróbujecie choć jedną z opisanych aplikacji. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co Waszym zdaniem powinno się jeszcze znaleźć na powyższej liście!

Sprawdź najnowsze wpisy