Apple AirPods premiera

[Promocje dnia] AirPods 2019 z etui ładującym, Huawei Mate 20 Lite, JBL E65BTNC i więcej w bardzo dobrych cenach

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Każdego dnia w sklepach internetowych pojawia się masa promocji, jednak nie wszystkie z nich są warte uwagi. Dlatego właśnie powstała ta seria, w której oszczędzamy Wam czasu na szukanie okazji, gdyż robimy to za Was. Dziś szczególnie warto się przyjrzeć przecenom na AirPods 2019 z etui ładującym, Huaweiowi Mate 20 Lite oraz słuchawkom bezprzewodowym JBL E65BTNC. Bez przedłużania – zaczynamy.

AirPods 2019 z etui ładującym poniżej 600 zł z wysyłką

AirPodsy to najpopularniejsze słuchawki bezprzewodowe na świecie. W jednym z polskich elektromarketów właśnie nieźle przeceniono model z 2019 roku, bo na mniej niż 600 zł – w dodatku z wysyłką. Aby dokonać zakupu, przejdź w link poniżej.

Dostawa jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Zainteresowani mogą także kupić te słuchawki w ratach 0%.

Huawei Mate 20 Lite poniżej 700 zł z wysyłką

Huawei Mate 20 Lite to wciąż bardzo dobry smartfon, który nada się idealnie dla osób, które nie lubią rozwiązań budżetowych, ale jednocześnie nie chcą wydawać majątku na flagowce. Teraz wspominany smartfon można kupić poniżej 700 zł. Aby dokonać zakupu, udaj się w link poniżej:

Dostawa jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Zainteresowani mogą także kupić ten smartfon w ratach 0%.

Słuchawki bezprzewodowe JBL E65BTNC za niewiele ponad 400 zł z wysyłką

JBL to bardzo popularna firma w kategorii słuchawek – zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych. Dziś przeceniono te bezprzewodowe, a konkretnie model E65BTNC – aż o 240 zł. Aby dokonać zakupu, przejdź do sklepu poniżej.

Dostawa jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Zainteresowani mogą także kupić te słuchawki w ratach 0%.

Telewizor LG 75UM7110 UHD Smart TV za około 3900 zł z wysyłką

Jeśli szukacie naprawdę dużego telewizora o bardzo dobrej jakości, to świetnie trafiliście. 75-calowy model LG UM7100 o rozdzielczości 4K został właśnie szczodrze przeceniony w NEONET. Aby dokonać zakupu, przejdź poniżej.

Dostawa jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Zainteresowani mogą także kupić ten telewizor w ratach 0%.

Telewizor Sharp LC-70UI7652E za niecałe 2900 zł z wysyłką

Kolejny duży telewizor w promocji – tym razem 70-calowy. Model Sharp LC-70UI7652E przeceniono aż o 300 zł, dzięki czemu jego cena prezentuje się bardzo fajnie. Aby dokonać zakupu, przejdź poniżej.

Dostawa jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Zainteresowani mogą także kupić ten telewizor w ratach 0%.

Zobacz także: Samsung Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ już ze stabilną wersją Androida 10 z OneUI 2.0!

To by było na tyle w dzisiejszym zestawieniu promocji. Dajcie znać w komentarzach, czy na coś się skusicie!

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy