Tidal promocja

Promocja: 4 miesiące TIDAL HiFi za 1,99 zł – nie tylko dla nowych użytkowników!

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

TIDAL to jeden z najpopularniejszych muzycznych serwisów streamingowych na świecie. Platforma wyróżnia się na tle Spotify czy Apple Music abonamentem HiFi, który zapewnia użytkownikom dostęp do muzyki w bezstratnej jakości, takiej jak z płyt CD. Normalnie kosztuje on 39,99 zł miesięcznie, jednak teraz można zgarnąć aż cztery miesiące za zaledwie 1,99 zł. Co ważne, z promocji mogą skorzystać wszyscy – nawet ci, którzy już wcześniej korzystali z TIDAL-a.

Cztery miesiące TIDAL HiFi za 1,99 zł – z tej promocji grzech nie skorzystać!

Tidal

Nie często się zdarza, że tak dobre promocje przeznaczone są także dla osób, które już korzystały z danej platformy. Aby zgarnąć cztery miesiące TIDAL-a HiFi za 1,99 zł wystarczy udać się w to miejsce i skorzystać z oferty. Jeśli posiadasz konto, to po prostu się na nie zaloguj, a jeśli nie, to załóż – za darmo. Jeśli nie posiadasz podpiętej metody płatności (np. karty), to będziesz musiał to zrobić. Opłata w wysokości 1,99 zł zostanie pobrana natychmiastowo, a twoja subskrypcja zostanie rozpoczęta.

Zobacz także: YouTube chce pozwolić twórcom treści dla dorosłych zarabiać więcej na reklamach

Po upływie czterech miesięcy od aktywowania oferty promocyjnej, z twojego konta zostanie pobrana kwota w wysokości 39,99 zł za kolejny miesiąc. Aby tego uniknąć, można anulować automatyczne odnawianie – sprowadza się to do jednego kliknięcia w ustawieniach. Niestety nie wiadomo, jak długo opisywana oferta będzie dostępna, więc radzę się spieszyć. Ja skorzystałem, a wy? Dajcie znać w komentarzach!

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy