Pedofilia YouTube system komentarzy

Najpopularniejsze filmy i teledyski na YouTube w Polsce, czyli YouTube Rewind 2019

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

YouTube to aktualnie największy i najpopularniejszy serwis z filmami tworzonymi przez użytkowników na świecie. Rok 2019 dobiega końca, więc przyszła pora na zapoznanie się z najpopularniejszymi filmami i teledyskami na tej platformie w naszym kraju.

YouTube Rewind 2019 – najpopularniejsze filmy roku w Polsce

YouTube reklamy dla dorosłych

Na polskim YouTubie wydarzyło się w tym roku wiele. W tegorocznym zestawieniu uznanie zyskały produkcje z różnych kategorii – od rozrywki, na ważnych tematach społecznych kończąc. Pierwsze miejsce, czyli miano najpopularniejszego filmu roku zdobył dokument braci Sekielskich pod tytułem „Tylko nie mów nikomu”. Materiał do tej pory zgromadził ponad 23 miliony wyświetleń – co ciekawe nie tylko w Polsce. Film ukazujący prawdę o pedofilii w kościele cieszył się zainteresowaniem także za granicą – m.in. w Danii, Irlandii, Holandii, Norwegii, Szwecji, Belgii oraz Austrii.

Drugie miejsce przypadło filmowi parodiującemu hit Pawła Domagały „Weź nie pytaj” autorstwa BAKU FAMILY. Utwór „WEŹ NIE PYTAJ – PARODIA MATKI ( HYMN MATEK )” zaśpiewany przez Malwinę Bakalarz stał się prawdziwym hitem wśród rodziców. Trzecie i zarazem ostatnie miejsce na podium zajęło wideo pod tytułem „Reakcja ludzi na rower w kształcie Mercedesa SLS” opublikowane na kanale Yellowbox. Kolejne miejsca prezentują się następująco:

YouTube Rewind 2019 – najpopularniejsze teledyski roku w Polsce

YouTube reklamy dla dorosłych

Chyba wszyscy wiemy, jaki gatunek muzyczny wiedzie największy prym w naszym kraju. Bez zaskoczenia – pierwsze miejsce w tegorocznym zestawieniu najpopularniejszych teledysków na YouTube zajęła piosenka Ronniego Ferrari pod tytułem „Ona by tak chciała”. Materiał zgromadził jak dotąd prawie 100 milionów wyświetleń. Drugie miejsce na podium przypadło grupie Daj To Głośniej za piosenkę “Mama ostrzegała”, natomiast na trzecim miejscu znalazł się Tymek z utworem “Rainman”, w którym gościnnie wystąpili również raperzy Trill Pem i Tede. Pozostałe miejsca prezentują się następująco:

Zobacz także: Sony udostępnia stabilnego Androida 10 na dwa smartfony jednocześnie – Xperię 1 i Xperię 5

To by było na tyle w tegorocznym zestawieniu. Dołożyliście swoją cegiełkę do wyniku którejś z wymienionych pozycji? Dajcie znac w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy