Garmin to firma, której konikiem są smartwatche przeznaczone głównie dla osób, które uprawiają sport. W tej kategorii producent ten jest królem, bowiem żadna inna firma nie oferuje tak dokładnego śledzenia aktywności. Oferta Garmina już teraz jest bardzo różnorodna, jednak wkrótce stanie się jeszcze większa. Popularna spółka ma w przygotowaniu kilka produktów, które zaprezentuje w najbliższym czasie. Dzięki przeciekom wiemy już jednak, czego się spodziewać. Zacznijmy od początku i zapoznajmy się ze wszystkimi modelami.

Garmin Vivoactive 4 / 4s

Na pierwszy ogień idą modele Vivoactive 4 (dwa pierwsze zdjęcia z lewej) i Vivoactive 4s (dwa pierwsze zdjęcia z prawej). Oba smartwatche najprawdopodobniej będą się od siebie różnić tylko wielkością tarczy – 44mm w przypadku Vivoactive 4 i 40mm w modelu 4s. Wśród funkcji obecnych w tych smartwatchach znajdziemy m.in. GPS i czujnik tętna. Ponadto urządzenia te będą wspierać Garmin Pay, odtwarzanie muzyki z serwisów streamingowych takich jak Spotify czy Deezer oraz dokładnie monitorować nasze aktywności (m.in. pływanie, jazdę na rowerze i bieganie).

Garmin Venu

Model Venu będzie zupełną nowością w portfolio Garmina. Smartwatch ten będzie mógł się poszczycić wszystkimi funkcjami znanymi z modelu Vivoactive 4/4s prócz (najprawdopodobniej) GPS i czujnika tętna.

Garmin Vivomove Style

Zdecydowanie najciekawszym smartwatchem, który wkrótce pojawi się w ofercie Garmina jest model Vivomove Style. Charakteryzuje go przede wszystkim w pełni kolorowy wyświetlacz i analogowe wskazówki. Zważając na typ urządzenia, prawdopodobnie firma zaoferuje nam możliwość wyłączenia wyświetlacza, kiedy nie będziemy go potrzebować – w celu oszczędzania baterii, rzecz jasna. Na chwile obecną wiadomo jedynie, że smartwatch będzie miał czujnik tętna oraz wiele rodzajów pasków do wyboru.

Garmin Vivomove 3 Sport / 3s

Na samym końcu mamy następców lubianego modelu Vivomove HR. Garmin Vivomove 3 Sport (dwa pierwsze zdjęcia od lewej) i Garmin Viomove 3s (dwa pierwsze zdjęcia od prawej) najprawdopodobniej będą się różnić od siebie rozmiarem i kilkoma funkcjami. Póki co wiemy na pewno, że każdy z nich zostanie wyposażony m.in. czujnik pulsu i funkcję powiadomień.

Zobacz także: Ładujesz smartfon bezprzewodowo? Mamy dla Ciebie złą wiadomość

Podsumowanie

Powyższe smartwatche zostaną oficjalnie zaprezentowane już za kilkanaście dni, na nadchodzących targach IFA 2019, które odbędą się w dniach 6-11 września w Berlinie. Niestety na chwilę obecną nie wiemy nic więcej o opisanych smart-zegarkach. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak cierpliwie czekać. Któryś z modeli Was zainteresował? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: androidpolice

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.