Nie wszyscy producenci postanowili ujawnić listy modeli, które otrzymają aktualizację do Androida Oreo. Z pewnością niewielu z nich wskazało konkretne daty wydania nowej wersji systemu. Jednak mamy do czynienia z „Robocikiem”, więc nieoficjalne można wszystko zainstalować, co tylko wspiera daną technologię. Oznacza to również, że użytkownicy wybranych modeli nie muszą czekać na decyzje poszczególnych firm we wdrożeniu Oreo – już dzisiaj wiele urządzeń może pracować pod kontrolą tego systemu.

ASUS

HTC

LeEco

Lenovo/Motorola

LG

Nexus

OnePlus

Samsung

Sony

Wileyfox

Xiaomi

YU

ZTE

Zobacz też: Google Assistant trafia na starsze modele!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tradycyjnie przypominam – jeśli na liście brakuje smartfona lub wydania Oreo to dajcie znać w komentarzach, a lista zostanie uzupełniona.
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.