Lista smartfonów, na których sam zainstalujesz Androida Oreo już dzisiaj

Artykuły

Nie wszyscy producenci postanowili ujawnić listy modeli, które otrzymają aktualizację do Androida Oreo. Z pewnością niewielu z nich wskazało konkretne daty wydania nowej wersji systemu. Jednak mamy do czynienia z „Robocikiem”, więc nieoficjalne można wszystko zainstalować, co tylko wspiera daną technologię. Oznacza to również, że użytkownicy wybranych modeli nie muszą czekać na decyzje poszczególnych firm we wdrożeniu Oreo – już dzisiaj wiele urządzeń może pracować pod kontrolą tego systemu.

ASUS

HTC

LeEco

Lenovo/Motorola

LG

Nexus

OnePlus

Samsung

Sony

Wileyfox

Xiaomi

YU

ZTE

Zobacz też: Google Assistant trafia na starsze modele!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tradycyjnie przypominam – jeśli na liście brakuje smartfona lub wydania Oreo to dajcie znać w komentarzach, a lista zostanie uzupełniona.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x