Facebook w końcu wprowadza asystenta – przywitajcie „M”

Aplikacje

Rok temu w Sieci pojawił się Facebook „M”, czyli asystent skierowany do użytkowników Messengera. Później nastała cisza i w międzyczasie przedstawialiśmy Wam najróżniejsze informacje dotyczące nadchodzącej nowości. Miesiąc temu Eliasz pokazał Wam zrzuty ekranu tego asystenta, a dzisiaj możemy oficjalnie ogłosić, że „M” jest już dostępny. Oczywiście nie dla wszystkich.

Po wielu miesiącach przygotowań, zbierania informacji, budowania sztucznej inteligencji na bazie maszynowego uczenia wybrani użytkownicy Messengera mogą skorzystać z sugestii asystenta „M”. Analizując zarówno wysłane jak i odebrane wiadomości jest on w stanie pokazać nam, co możemy zrobić, np.: wysłać pieniądze, zaplanować spotkanie, sprawdzić adres, zasugerować odpowiednią naklejkę i wiele, wiele więcej.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Oczywiście nie zabrakło wielu przeciwników, którzy po raz kolejny stwierdzają, że to zamach na naszą prywatność. Nie mnie to oceniać, ale Messenger udostępnia również „Tajne konwersacje”, więc alternatywa zawsze istnieje.

Ok, ale teraz pytanie – dla kogo jest asystent „M”? Na początku dla użytkowników Messengera – na iOS oraz Androidzie – w Stanach Zjednoczonych. Nie wiemy, kiedy pojawi się on w innych krajach, ale siłą rzeczy anglojęzyczne państwa mają pierwszeństwo. Polacy muszą uzbroić się w cierpliwość.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x