Aplikacja Messenger od Facebooka jest niezwykle popularna wśród użytkowników smartfonów w naszym kraju. Trudno spotkać osobę, która nie słyszała o tej usłudze społecznościowej firmy Marka Zuckerberga. Komunikator zajmuje najwyższe miejsca w rankingach popularności w Sklepie Play oraz App Store.

Ostatnio jednak aplikacja nie cieszy się zbytnią sympatią ze strony jej użytkowników. Dodane niedawno funkcje „kopiujące” rozwiązania znane ze Snapchata spotkały się ze sporą dawką niezadowolenia. Mimo tego Facebook raczej nie zamierza rezygnować z My Day. Funkcja wciąż jest wbudowana w aplikację i nie da się jej wyłączyć.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Teraz przejdźmy jednak do obecnie testowanych zmian. Messenger ma niedługo otrzymać nieco podrasowany wygląd w oknie rozmowy. Pojawi się także integracja z inteligentnym asystentem – M. Na poniższych zrzutach ekranu możecie zobaczyć, jak nowości będą się prezentować w praktyce:

Na zrzutach ekranu widać, że teraz wszystkie elementy związane z komponowaniem wiadomości będą się wyświetlały w jednej linii, a nie, tak jak wcześniej – w dwóch. Pozwoli to na wyświetlanie minimalnie większej ilości odebranych i wysłanych wiadomości w jednym momencie. Natomiast asystent obecnie niewiele umie, ale w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie się to zmieni.

źródło: Android Police

Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl