Pentastic, czyli jak z łatwością spersonalizować rysik S Pen w Galaxy Note

1 minuta czytania
Komentarze

Rysik S Pen to akcesorium, bez którego wielu fanów urządzeń Samsunga nie wyobraża sobie używania smartfona. Ten niewielki gadżet swój potencjał pokazuje przede wszystkim w zadaniach ciężkich do wykonania przy pomocy samych dłoni, czyli np. notowaniu. Okazuje się jednak, że rysik S Pen może być jeszcze lepszy, a to wszystko za sprawą bezpłatnego modułu Pentastic przygotowanego przez Samsunga.

Pentastic – personalizacja rysika S Pen przy pomocy kilku kliknięć

pentastic

Pentastic to nowy moduł stworzony przez Samsunga dla launchera Good Lock, który pozwala na łatwą personalizację rysika S Pen. Możliwości dodatku są dość spore – po instalacji i wyjęciu rysika, użytkownikowi może zostać wyświetlone jedynie niewielkie pływające menu ze wszystkimi opcjami zamiast interfejsu, który zajmuje sporą część ekranu. Co więcej, właściciel urządzenia otrzymuje również opcję konfiguracji nowego gestu. Możliwa jest również zmiana wskaźnika wyświetlanego na ekranie, na przykład na serduszko czy strzałkę.

Czytaj także: Samsung ma problem z Galaxy Note 20. Międzynarodowa wersja działa nieporównywalnie gorzej od amerykańskiej.

Moduł Pentastic można oczywiście bezpłatnie pobrać ze sklepu Galaxy Store, jednak w Polsce większość użytkowników może mieć z tym problem. W takiej sytuacji należy upewnić się, że posiadamy One UI w wersji 2.5+, skorzystać z launchera NiceLock, a moduł pobrać ze strony SamMobile i zainstalować jako plik APK. Miłego użytkowania!

Źródło: Samsung

Motyw