OnePlus 6T to wydany prawie dwa lata temu smartfon, który został przystosowany do tego, by zadowolić najbardziej wymagających klientów. Niestety części z nich może nie podobać się wyraźnie widoczny notch w kształcie łezki, który zajmuje sporą część przedniego panelu. Okazuje się jednak, że da się go upiększyć tak, by spełniał istotną funkcję, a to wszystko za pomocą bezpłatnej aplikacji.

Energy Notch dla OnePlus 6T. Wcięcie w ekranie wskaże poziom naładowania smartfona

energy notch

Niedawno w sklepie Google Play pojawiła się nowa aplikacja od twórcy Energy Ring dla smartfonów Samsunga. Tym razem autor przygotował coś dla właścicieli urządzenia OnePlus 6T, czyli prawie dwuletniego smartfona od lubianej chińskiej korporacji. Program o nazwie Energy Notch upiększa niesławne wcięcie w ekranie urządzenia poprzez kolorową animację, która sygnalizuje proces ładowania i stan naładowania akumulatora. W bezpłatnej wersji programu użytkownicy korzystać mogą z jednokolorowego paska, który można dostosować do swoich potrzeb. Po dotacji możliwe jest natomiast nawet użycie gradientu.

Zobacz także: Allegro wprowadza nowy sposób płatności za zakupy i podwyższa prowizję.

Aplikację Energy Notch dla OnePlus 6T jak zwykle możecie pobrać za pomocą podanego poniżej linku. Jeśli ją przetestujecie, to dajcie znać w komentarzach, czy dodany efekt przypadł wam do gustu. Być może pomożecie innym użytkownikom!

Pobierz:

Źródło: AndroidPolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.