nowa odsłona aplikacji olx

Całkowicie nowa odsłona aplikacji OLX – zobaczcie, jak się prezentuje

Aplikacje

Nowa odsłona mobilnej aplikacji OLX została właśnie zaprezentowana. Zmieniła się też tradycyjna wersja strony dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, a cała platforma OLX ma teraz nowe logo. Na zmianach wizualnych nie poprzestano – OLX zaoferował również nowe funkcje.

Nowa odsłona aplikacji OLX – co się zmieniło?

Zmianie uległa szata graficzna mobilnej aplikacji OLX. Wcześniej w interfejsie oprócz białego koloru dominowała niebieska barwa. Nie było zbyt wiele animacji, całość wyglądała mało nowocześnie. Teraz się to zmieniło. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się nowa odsłona aplikacji – wykonaliśmy kilka przykładowych zrzutów ekranu. Z aplikacji korzysta się przyjemniej, niż wcześniej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
nowa odsłona aplikacji olx

Nie sposób nie zauważyć też nowego loga platformy OLX. Przyciąga ono uwagę, ale nowy OLX to nie tylko zmiany wizualne. Przykładowo, dotychczas, gdy chcieliśmy wejść w nasz profil, wiadomości lub obserwowane ogłoszenia, musieliśmy rozwinąć dodatkowe menu z lewej strony. Teraz jest zdecydowanie łatwiej: wszystkie ważne skróty mamy na dolnym pasku, który niemal cały czas jest widoczny. OLX wprowadził także możliwość sortowania ogłoszeń z poziomu głównej strony z wynikami – to norma w wielu sklepach internetowych i nie tylko. Niestety, dotychczas w aplikacji OLX, by posortować ogłoszenia, np. wg. cen musieliśmy wejść w filtry. Warto też wspomnieć o zdjęciach, które są widoczne od razu w konwersacjach. Dotychczas wyświetlały się jedynie informacje o załączniku, który trzeba pobrać.

Czytaj także: OLX pomaga przenieść firmę do internetu i oferuje przedsiębiorcom 500 zł

Jak skorzystać z nowej wersji aplikacji OLX? Wystarczy pobrać ją ze sklepu z aplikacjami na nasz telefon lub tablet. Jeśli już mamy zainstalowanego OLX-a na urządzeniu, oczywiście nie trzeba powtarzać całej procedury. Wystarczy zaktualizować program.

źródło: OLX


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x