aplikacje na androida uprawnienia

Launchery polecane przez naszych czytelników. Zobacz, z czego korzystają fani Androida!

4 minuty czytania
Komentarze

Launchery na Androida to aplikacje, dzięki którym użytkownicy mogą w szybki i łatwy sposób odświeżyć wygląd systemu i usprawnić jego działanie. Zazwyczaj jednak osoby, które poszukują programów tego typu, korzystają z najpopularniejszych rozwiązań, co nie jest niczym złym, ale może prowadzić do sytuacji, gdzie ominiemy inne, rewelacyjne aplikacje. Z tego powodu w poprzednim artykule przedstawiłem wam najlepsze, nieznane launchery na Androida. Wpis bardzo ciepło się przyjął i w komentarzach wypisywaliście, z jakich rozwiązań korzystacie na swoich smartfonach. Dziś postanowiłem natomiast wybrać pięć spośród waszych propozycji i przedstawić je w tym artykule. Miłej lektury!

Nova Launcher Prime

Polecany przez: Eve, MW

Nova Launcher i jego płatna odsłona Prime to prawdopodobnie najpopularniejsze aplikacje tego typu w sklepie Google Play. O aplikacji prawdopodobnie słyszał już prawie każdy, ale jeśli nie, to przypomnimy – Nova, to rewelacyjny i szybki launcher z olbrzymimi możliwościami personalizacji. Użytkownik do swojej dyspozycji otrzymuje potężne narzędzia, dzięki którym może w pełni odświeżyć wygląd swojego systemu. Aplikacja pozwala również na korzystanie z gestów, które przyspieszają pracę ze smartfonem, czy grupowania lub ukrywania programów w szufladce. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej aplikacji, to musicie dać jej szansę, szczególnie że od czasu do czasu na promocjach można ją zakupić za mniej niż 2 złote. To prawdziwa okazja!

Pobierz:

Lawnchair 2

Polecany przez: Valdorff

Lawnchair 2 to nieustannie rozwijany launcher, który jest po prostu wariacją na temat Pixel Launchera. Posiada wszystkie funkcje, co uwielbiana przez użytkowników aplikacja Google’a, a jego instalacja nie wymaga uprawnień roota. Lawnchair 2 przez użytkowników chwalony jest przede wszystkim za wygląd, prostotę i możliwości personalizacji pulpitu. Program nie przytłacza ilością ustawień, lecz po prostu działa i każdy, bez najmniejszego problemu może z niego korzystać już po kilku minutach. Ma również tryb ciemny. Wypróbujcie tę aplikację – moim zdaniem naprawdę warto.

Pobierz: Lawnchair 2

Evie Launcher

Polecany przez: nieznaju, Marucins

Evie to aplikacja, która jest nieco inna niż pozostałe prezentowane tu launchery. Twórcy programu postanowili wziąć najciekawsze, ich zdaniem, funkcje innych programów i połączyć je w jeden launcher, który znacznie ułatwia użytkownikowi poruszanie się po smartfonie. Czego zatem może oczekiwać osoba, która pobierze aplikację? Przede wszystkim ergonomii i komfortu. A czego jeszcze? Możliwości personalizacji, szybkiego wyszukiwania aplikacji czy opcji tworzenia skrótów. Gorąco polecam!

Pobierz:

POCO Launcher 2.0

Polecany przez: Roni

POCO Launcher to aplikacja, która została stworzona przez naszych przyjaciół z Chin, firmę Xiaomi. Jakie są jego cechy? Są bardzo podobne do poprzednich aplikacji – program pozwala na zaawansowane możliwości personalizacji, oferuje przydatną wyszukiwarkę i jest po prostu ładny. Xiaomi chwali się również, że launcher jest szybki oraz pozwala na zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami. Oznacza to, że można je np. ukryć przed wzrokiem wścibskich osób. Aplikację, jak zwykle, możecie pobrać za darmo ze sklepu Google Play przy pomocy poniższego odnośnika.

Pobierz: POCO Launcher 2.0

X Launcher

Polecany przez: 0w

X Launcher to ostatnia aplikacja, którą przedstawię wam w tym artykule. Jest to raczej niszowy launcher, który pobrany został jedynie około 50 tysięcy razy. Na dodatek jest płatny, choć 0w wspomina, że od czasu do czasu staje się darmowy. Czym zatem wyróżnia się ta aplikacja? Przede wszystkim jest minimalistyczna i bardzo lekka, bez problemu powinna zadziałać również na starszych urządzeniach. Co więcej, program ma ciemny motyw i pozwala dostosowanie zagęszczenia ikon na pulpicie i w szufladce z aplikacjami. Czy to launcher dla każdego? Pewnie nie, ale jeśli poszukujcie programu tego typu, to warto śledzić go, aż ponownie dostępny będzie za darmo.

Pobierz:

I to by było na tyle. Czy jakaś z powyższych aplikacji przypadła wam do gustu? A może chcielibyście polecić jeszcze inny launcher, który nie został wymieniony w dwóch artykułach? Dajcie znać w komentarzach!

Motyw