dorób.pl aplikacja

Dorób.pl – aplikacja, która ma pomóc znaleźć pracę dorywczą

Aplikacje

Aplikacja Dorób.pl ma pomóc użytkownikom znaleźć pracę dorywczą, choć może nie jest to najbardziej fortunne sformułowanie. Sami twórcy piszą bowiem w reklamowym sloganie Szukasz pracy? Pozwól, że znajdziemy ją za ciebie. Czym ma się różnić ten program od, chociażby doskonale znanego Pracuj.pl i kiedy aplikacja będzie dostępna w sklepie Google Play? Przyjrzyjmy się temu projektowi nieco bliżej.

Dorób.pl – jak taka aplikacja miałaby działać?

Jest wiele stron i aplikacji, gdzie zamieszczane są oferty pracy. Zazwyczaj musimy ustawić szereg filtrów i poświęcić dłuższą chwilę, by znaleźć ofertę, która może nas zaciekawić. Aplikacja Dorób.pl miałaby odwrócić ten proces.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]
dorób.pl aplikacja

W założeniu twórców programu aplikacja, bazując na naszej lokalizacji, sama podsuwa nam propozycje zadań, których możemy się podjąć. Mogą być nimi koszenie trawy, sprzątanie domu czy udzielanie korepetycji. Nie brzmi to jak plan na zrobienie światowej kariery, ale właśnie o to w aplikacji chodzi. Ma ona ułatwiać znalezienie prostego, dorywczego zajęcia. Często będzie to jednorazowe zlecenie, za które od razu można otrzymać pieniądze. Założenie jest takie, że automatycznie dostajemy propozycję zadań do wykonania. Nie musimy pisać wiadomości, dzwonić – jedno kliknięcie i telefon nawiguje nas do miejsca, które zostało oznaczone jako lokalizacja, w której jest zlecenie. Projekt Dorób.pl jest rozwijany przez grupę studentów, którzy opracowali już wstępny koncept wizualny aplikacji.

Czytaj także: Cenzura na TikTok-u – jak jesteś brzydki i biedny, to znikasz

Autorzy projektu prowadzą zbiórkę w serwisie zrzutka.pl. Twierdzą, że potrzebują 5 tysięcy zł, by dokończyć aplikację i udostępnić ją w sklepie Google Play. Część potrzebnej kwoty została już zebrana. Jeśli aplikacja rzeczywiście powstanie, z chęcią ją przetestujemy, by sprawdzić, jak funkcjonuje na tle bardziej znanych odpowiedników.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x