tani macbook air apple

Synchronizuj pliki z łatwością pomiędzy systemami Mac OS i Android. Wystarczy ta prosta aplikacja

Aplikacje

Mac OS to bardzo przyjazny system operacyjny, który pochwalić może się wieloma udogodnieniami, których nie znajdziemy np. w Windowsie. Jego użytkownicy wiedzą jednak, jak bardzo problematyczna może być synchronizacja plików pomiędzy komputerem a smartfonem z Androidem. Na całe szczęście pewien deweloper z Indii postanowił rozwiązać ten problem raz na zawsze i stworzył bezpłatną i niezwykle przyjazną aplikację o nazwie OpenMTP.

OpenMTP – synchronizacja pomiędzy systemami Mac OS a Android nareszcie jest prosta

openmtp

OpenMTP to aplikacja, która przyda się wszystkim właścicielom komputerów Mac, którzy wciąż korzystają ze smartfonów z systemem Android. Program pozwala na szybki i intuicyjny transfer plików z telefonu przy pomocy trybu połączenia Media Transfer Protocol. Mac OS domyślnie nie wspiera takiej możliwości. Do tej pory, by przerzucać pliki ze swojego smartfona, należało zainstalować jedną z ociężałych aplikacji, które nie były zbyt intuicyjne. OpenMTP stara się to jednak zmienić – aplikacja jest lekka, czytelna, ma otwarty kod źródłowy i przede wszystkim jest darmowa.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Zarabiaj na odpowiadaniu na pytania. Do Polski wchodzi Google Opinion Rewards.

Jeśli chcecie przetestować aplikację OpenMTP, to możecie pobrać ją ze strony twórcy, bądź bezpośrednio z GitHuba. Tam też możecie wspierać projekt i zgłaszać wszelkie znalezione błędy. Jeśli zdecydujecie się na wypróbowanie opisywanej w tym artykule aplikacji, to opiszcie w komentarzach swoje wrażenia. Mnie program wyjątkowo przypadł do gustu – mam nadzieję, że spodoba się również wam.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x