ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung pokonał Intela

Oto Theme Park – nowa aplikacja firmy Samsung. Stwórz swój własny motyw!

Autor: Michał Derej Kategoria: Aplikacje

Samsung to firma znana fanom urządzeń mobilnych. Producent każdego roku wydaje dziesiątki nowych urządzeń, które do gustu przypadają zarówno geekom, jak i przeciętnym użytkownikom. Korporacja znana jest również z tego, że właścicielom smartfonów pozwala na personalizację interfejsu przy pomocy wbudowanych w nakładkę narzędzi. Jeśli z przyjemnością korzystaliście z tych funkcji, to mam dla Was dobrą wiadomość – Samsung wydał nową aplikację, dzięki której urządzenie będzie można jeszcze lepiej dostosować do swoich potrzeb!

Theme Park od Samsung – stwórz swój własny motyw na smartfona!

Theme Park to nowa aplikacja firmy Samsung, która dziś pojawiła się w sklepie Galaxy Store. Użytkownikom pozwala ona na prostą, lecz bardzo sympatyczną personalizację interfejsu smartfona. Po uruchomieniu programu sprawdza on kolor tapety, a następnie pozwala użytkownikowi na dostosowanie odcieni poszczególnych elementów interfejsu (takich jak np. przełączniki w pasku szybkich ustawień, pulpit czy systemowe aplikacje), tak, by pasowały do tła ekranu. Warto wspomnieć o tym, że każdy utworzony motyw można oczywiście zapisać na urządzeniu po to, by móc wykorzystać go w przyszłości.

Zobacz także: Do aplikacji Netflixa zmierza świetna funkcja, która ułatwi życie wielu użytkownikom

Jeśli zainteresowała was nowa propozycja Samsunga, to tak jak wspominałem – można pobrać ją ze sklepu Galaxy Store. Jeśli z jakiegoś powodu nie byłoby to możliwe (np. ze względu blokady regionalnej), to aplikacja dostępna jest również na stronie APK Mirror. Miłego użytkowania!

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy