konto na netflixie

Do aplikacji Netflixa zmierza świetna funkcja, która ułatwi życie wielu użytkownikom

Newsy

Netflix to aktualnie największy i najpopularniejszy na świecie serwis streamingowy, który oferuje swoim klientom dostęp do wielu ciekawych filmów i seriali. Usługa jest dostępna na wielu platformach – ma swoje aplikacje na smartfony, telewizory i konsole. Wygląda jednak na to, że Netflix na Androida i iOS wkrótce wzbogaci się o świetną funkcję, która ułatwi życie wielu użytkownikom – w tym mi.

Aplikacja Netflixa z nową funkcją

netflix nowa funkcja w aplikacji

Netflix ma bardzo udane aplikacje – bez wyjątków. Sam korzystam z tej na telewizorze i niekiedy na smartfonie. W obu przypadkach treści są podzielone na sekcje. Jedną z nich jest „Oglądaj dalej:”, gdzie jak sama nazwa wskazuje, znajdują się produkcje, których oglądanie rozpoczęliśmy, ale nie skończyliśmy (tyczy się to także zaczętych seriali). Wiele osób, w tym ja, zaczyna oglądać dane tytuły i po kilku minutach czy godzinach rezygnuje, bo stwierdza, że to jednak nie dla nich. Wtedy niechciana pozycja cały czas będzie się wyświetlać we wspomnianej sekcji.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Sporo nowości na Netflixie – dodano prawie 30 pozycji. Oto pełna lista

Na szczęście w ramach testów A/B Netflix udostępnił już niektórym użytkownikom smartfonów z Androidem i iOS możliwość usuwania filmów i seriali z listy „Oglądaj dalej:”. Działa to bardzo prosto – wystarczy kliknąć w trzy kropki przy danej pozycji i pojawią się opcje, które widzicie na powyższych zrzutach ekranu. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy nowa funkcja trafi do wszystkich użytkowników – a trafi na pewno, bo użytkownicy przyjęli ją bardzo ciepło. Mam szczerą nadzieję, że z czasem zawita także do aplikacji na telewizory.

Źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x