Posiadasz OnePlus 7 Pro? Dostosuj częstotliwość odświeżania ekranu z Auto90

Aplikacje

OnePlus 7 Pro to jeden z najciekawszych smartfonów tego producenta, jakie w tym momencie można zakupić. Pomimo tego, że urządzenie kosztuje dość dużo (sklepowa cena oscyluje w okolicach 3000 złotych), to w tej cenie użytkownikom oferuje naprawdę sporo – wystarczy wspomnieć, chociażby o wyświetlaczu o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Ekran ten może być jednak zarówno wadą, jak i zaletą. W tym artykule przedstawię Wam zatem aplikację, która rozwiąże ten problem.

Dzięki Auto90 zdecydujesz, które aplikacje będą mogły korzystać z pełnej mocy OnePlus 7 Pro

Pomimo tego, że obraz odświeżany w 90 klatkach na sekundę wygląda świetnie, to takie udogodnienie nie zawsze jest potrzebne – użytkownik czasem nie zauważy żadnej różnicy, a bateria smartfona będzie się szybciej rozładowywała. Tutaj z pomocą przychodzi Auto90 – za pomocą tej aplikacji użytkownik będzie mógł sam zdecydować, w których programach ekran smartfona będzie odświeżany 50 razy na sekundę, a w których 90 razy na sekundę. Decyzję do podjęcia możemy zostawić również samemu telefonowi, jednak warto wiedzieć, że nie zawsze będzie ona mądra.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Xiaomi pozwoli Ci wyłączyć irytujące reklamy w MIUI.

Auto90 to program, który w sklepie Google Play zakupicie za 7,19 zł. Warto wspomnieć o tym, że aplikacja kompatybilna jest wyłącznie z modelami OnePlus 7 Pro, które działają pod kontrolą oficjalnej wersji Androida 9 Pie.

Pobierz:


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x