OnePlus 7 Pro to jeden z najciekawszych smartfonów tego producenta, jakie w tym momencie można zakupić. Pomimo tego, że urządzenie kosztuje dość dużo (sklepowa cena oscyluje w okolicach 3000 złotych), to w tej cenie użytkownikom oferuje naprawdę sporo – wystarczy wspomnieć, chociażby o wyświetlaczu o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Ekran ten może być jednak zarówno wadą, jak i zaletą. W tym artykule przedstawię Wam zatem aplikację, która rozwiąże ten problem.

Dzięki Auto90 zdecydujesz, które aplikacje będą mogły korzystać z pełnej mocy OnePlus 7 Pro

Pomimo tego, że obraz odświeżany w 90 klatkach na sekundę wygląda świetnie, to takie udogodnienie nie zawsze jest potrzebne – użytkownik czasem nie zauważy żadnej różnicy, a bateria smartfona będzie się szybciej rozładowywała. Tutaj z pomocą przychodzi Auto90 – za pomocą tej aplikacji użytkownik będzie mógł sam zdecydować, w których programach ekran smartfona będzie odświeżany 50 razy na sekundę, a w których 90 razy na sekundę. Decyzję do podjęcia możemy zostawić również samemu telefonowi, jednak warto wiedzieć, że nie zawsze będzie ona mądra.

Zobacz także: Xiaomi pozwoli Ci wyłączyć irytujące reklamy w MIUI.

Auto90 to program, który w sklepie Google Play zakupicie za 7,19 zł. Warto wspomnieć o tym, że aplikacja kompatybilna jest wyłącznie z modelami OnePlus 7 Pro, które działają pod kontrolą oficjalnej wersji Androida 9 Pie.

Pobierz:

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Michał Derej

    Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.