lądowanie na księżycu

Chciałbyś wziąć udział w misji na Księżyc? Ta polska aplikacja Ci to umożliwi!

Aplikacje

Misja na Księżyc z pewnością była jednym z najważniejszych wydarzeń w dziejach ludzkości. 50 lat temu, czyli 20 lipca 2019 roku, załoga Apollo 11 po raz pierwszy stanęła na powierzchni naszego srebrnego, kosmicznego towarzysza. Na całe szczęście dzięki rozwojowi technologii każda chętna osoba może prześledzić losy Neila Armstronga i na własne oczy zobaczyć powierzchnię Księżyca. To wszystko możliwe jest dzięki polskiej aplikacji AR o nazwie Apollo’s Moon Shot AR.

Apollo’s Moon Shot AR – już dziś możesz odwiedzić Księżyc

Apollo’s Moon Shot AR to edukacyjna aplikacja, która stworzona została przez polskie studio Immersion przy współpracy z siecią telewizyjną Smithsonian. Program wyposażony został w wiele interesujących materiałów, które przybliżą użytkownikom historię lądowania na Księżycu. Co jednak najciekawsze, aplikacja wyposażona została w wiele funkcji związanych z rzeczywistością rozszerzoną – dzięki nim każda osoba z kompatybilnym smartfonem może przespacerować się po Srebrnym Globie wspólnie z załogą Apollo 11 lub nawet zrobić sobie wyjątkowe selfie. Na użytkowników programu czeka również wiele ciekawych filmów i quizów, dzięki którym można pogłębić swoją wiedzę o tej niezapomnianej, kosmicznej misji ludzkości.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Wyciekł największy sekret firmy Tesla. Pracownik wykradł kod autopilota.

Jeśli chcecie przetestować aplikację Apollo’s Moon Shot AR, to możecie to zrobić bez najmniejszego problemu – program jest bezpłatny. Wystarczy, że zainstalujecie go na swoim smartfonie przy pomocy jednego z poniższych linków. Miłej zabawy!

Pobierz:


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x