messenger redesign

Nowy Messenger dostępny dla wszystkich. Ruszyła aktualizacja

Aplikacje

Messenger od Facebooka to obecnie najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Nic więc dziwnego, że gigant nieustannie wprowadza do niego nowe funkcje i poprawki. Redesign Messengera zapowiedziano już w maju ubiegłego roku, a nowy wygląd pierwsi użytkownicy mogli już przetestować kilka tygodni temu. Niestety tylko przez kilka godzin, bo po upływie tego czasu firma niespodziewanie wycofała aktualizację. Jak się jednak okazuje, nowy Messenger w ciągu kilku najbliższych dni powinien być już dostępny dla wszystkich.

Nowy Messenger wkrótce będzie dostępny dla wszystkich

W maju 2018 roku na konferencji Facebook F8 po raz pierwszy zaprezentowano światu nowego Messengera. Przez „nowego” mam tutaj na myśli zmieniony, uproszczony design, dzięki któremu użytkownicy będą mieli łatwiejszy dostęp do funkcji aplikacji. Co więcej, z kolejną aktualizacją (po opisywanej) pojawi się ciemny motyw, który z pewnością spodoba się wielu osobom. Jeśli jednak nie chcecie czekać, to ciemny motyw w Messengerze możecie włączyć go już dziś, korzystając z poradnika Łukasza.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

messenger redesign

Zobacz także: Flagowce z ubiegłego roku, które szczególnie opłaca się teraz kupić

Oczywiście jak to zwykle bywa w przypadku tak drastycznych zmian, z pewnością także znajdą się osoby, którym nowy design Messengera się nie spodoba. Mnie osobiście podoba się bardzo, jednak rozumiem, że są różne gusta. Jak donosi The Verge, aktualizacja wprowadzająca opisane wyżej zmiany została już wypuszczona. Nie oznacza to jednak, że każdy otrzyma ją w tym samym czasie – np. ja wciąż czekam, jednak z pewnością nie potrwa to już dłużej, niż kilka dni. A Wy co sądzicie o nowym wyglądzie Messengera? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: The Verge






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x