nawigacja w mapach google gonawigacja w mapach google go

Mapy Google Go zyskują najważniejszy dodatek!

Aplikacje

Android Go, mimo że niedługo będzie świętował rok życia, wciąż ma od groma bolączek wieku dziecięcego. W głównej mierze tyczą się one pobocznych aplikacji. Google zrobiło od groma, aby ekosystem dobrze działał na słabszych urządzeniach, ale ideału nie udało się stworzyć. Jednym z największych problemów tego systemu dla mnie niewątpliwie byłby brak Map Google z funkcją nawigacji. Tak, Mapy Google Go stanowiły wyłącznie mapę bez funkcji prowadzenia „zakręt po zakręcie”. Nie spodziewałem się, że Amerykanie aż tak ograniczają funkcjonalność swoich usług, ale na szczęście pojawiła się stosowna poprawka w postaci kolejnej aplikacji.

Nawigacja w Mapach Google Go – oto rozwiązanie Amerykanów

nawigacja w mapach google go

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Fajnie jest móc zobaczyć okolicę na mapie w telefonie, ale jeszcze fajniej, gdy ten telefon może nas po niej prowadzić ze znajomością naszej lokalizacji. Moduły GPS to od wielu lat standard, więc Mapy Google Go po prostu musiały zostać zaktualizowane i tym sposobem… powstała druga aplikacja. Nawigacja w Mapach Google Go – tak, Amerykanie nie ograniczają się w krótkich nazwach. Jest to swego rodzaju dodatek, który właśnie umożliwia nawigowanie. W gruncie rzeczy przypomina system prowadzenia z pełnoprawnych Map Google, więc nie czuć żadnych braków.

Zobacz też: Co szykuje Huawei wraz z prezentacją Kirina 980?

Zainteresowani, o ile już tacy są, muszą najpierw pobrać Mapy Google Go:

Następnie analogicznie robimy z Nawigacja w Mapach Google Go:

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x