google gmail aplikacja

Gmail zaktualizowany – Ty zdecyduj, co oznacza przesuwanie wiadomości

Aplikacje

Aplikacja Gmaila po ostatniej zmianie wyglądu odmiany webowej została poniekąd w tyle. Design programu zdaje się być nadgryzany przez ząb czasu, ale nie można powiedzieć, że jest brzydka – to tylko kwestia konieczności poprawy intuicyjności i dodania niektórych funkcji z pełnoprawnej wersji. Tymczasem Google postanowiło urozmaicić swojego klienta poczty, wraz z wydaniem wersji 8.5.20. Co się zmieniło? Amerykanie pozwolili nam decydować, co przesuwanie wiadomości ma wywoływać.

Dotychczas nie mieliśmy możliwości wyboru funkcji – po prostu archiwizowaliśmy lub usuwaliśmy konwersacje. Tymczasem okazuje się, że od ponad roku Google szykowało możliwość wyboru, co dane przesunięcia mają robić. Wtedy też pojawiły się wzmianki w kodzie na temat stosownej aktualizacji. Ta w końcu została ujawniona dla wybranych osób na świecie, ale patrząc na poszczególne komentarze, mogę już stwierdzić, że u wielu osób powinna być omawiana zmiana dostępna.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zdecyduj, co w Gmailu ma oznaczać przesuwanie wiadomości

Zgodnie z powyższymi zrzutami ekranu, mamy do wyboru następujące interakcje:

  • Archiwizuj
  • Usuń
  • Oznacz jako (nie)przeczytane
  • Przenieś do
  • Odłóż
  • Brak

Osobno możemy sterować przesunięciem w lewo i w prawo.

Zobacz też: Kiedy szklane smartfony mają sens?

Zmiana teoretycznie prosta, a niewątpliwie rozwija możliwości aplikacji Gmaila. Dotychczas irytowało mnie ciągłe archiwizowanie konwersacji, gdy wolałem je oznaczać, jako przeczytane. Teraz jest już to możliwe.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x