Orange sieć

Darmowy internet za doładowania w… Orange One

Newsy

Pamiętacie jeszcze Orange One? Kilka lat temu oferta ta była promowana przez pomarańczowego operatora równolegle z taryfami Nowe Orange Go i Orange POP. Na początku tego roku cała trójka przeszła do historii. Nadal możliwe jest korzystanie z oferty np. Orange One, jednak jest ona niedostępna dla innych klientów. Oznacza to, że zmieniając taryfę na np. Orange Free, tracimy możliwość powrotu do archiwalnych ofert. Może się wydawać to dziwne, ale pomarańczowy operator właśnie wprowadził promocję tylko dla użytkowników Orange One.

Co wiemy?

Promocja działa analogicznie do oferty Orange Free. Za każde doładowanie dostajemy darmowy pakiet internetu. Jego wielkość i czas na wykorzystanie są zależne od kwoty doładowania. Wszystko wyjaśnia poniższa tabelka:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nie jest wymagana dodatkowa aktywacja promocji, wystarczy doładować konto, a bonus zostanie przyznany automatycznie. Niestety, promocja trwa tylko do końca roku. Z bonusu możemy korzystać wyłącznie na terenie Polski.

Jaki transfer obsługuje Orange?

Przy okazji Orange pochwalił się wykresem przedstawiającym transfer danych w sieci. Cóż, te dane robią wrażenie…

Źródło: Biuro prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x