Rozmowy i SMS-y bez limitu również w Orange na kartę

Telekomunikacja

Pomarańczowy operator jako ostatni zdecydował się na wprowadzenie rozmów i sms-ów bez limitu w ofercie na kartę. Podobnie jak u konkurencji, tak i tutaj za doładowanie wyższą kwotą otrzymujemy więcej dni objętych promocją. Poniżej dostępna jest tabelka z dokładnymi danymi.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Chcąc skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści „PROMOCJA” na numer 203 (opłata jak za zwykły SMS) lub wpisać kod USSD *101*62#, a następnie doładować konto.

Oferta nie łączy się z promocją „Konto ważne rok”, ponadto promocja obowiązuje od 29 października do 30 listopada!

Źródło: Informacja Prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x