Orange nie każe zbyt długo czekać swoim klientom na flagowy model koreańskiego koncernu. Jak zapowiedział Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy pomarańczowej sieci komórkowej, do oferty już niedługo trafi oczekiwany przez sporą grupę osób Samsung Galaxy S III.

Nie jest to jedyny model, który zasili ofertę tej sieci. Orange ma również wprowadzić do swojego katalogu Motorolę Motoluxe, Samsunga Galaxy Mini II, koreańskiego LG Swift L7, a także HTC One V. Niestety ceny smartfonów, jak i dokładny termin dodania ich do oferty nie są na razie znane. Jak łatwo zauważyć urządzenia będą zapewne dostępne dla każdego, bo obok high-endowych telefonów trafiły się również słabsze modele, które zasilą tańsze oferty.

HTC One V

LG Swift L7

Motorola Motoluxe

Samsung Galaxy Mini 2

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.