Orange zapowiada nowe smartfony w ofercie

Telekomunikacja

Orange nie każe zbyt długo czekać swoim klientom na flagowy model koreańskiego koncernu. Jak zapowiedział Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy pomarańczowej sieci komórkowej, do oferty już niedługo trafi oczekiwany przez sporą grupę osób Samsung Galaxy S III.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Nie jest to jedyny model, który zasili ofertę tej sieci. Orange ma również wprowadzić do swojego katalogu Motorolę Motoluxe, Samsunga Galaxy Mini II, koreańskiego LG Swift L7, a także HTC One V. Niestety ceny smartfonów, jak i dokładny termin dodania ich do oferty nie są na razie znane. Jak łatwo zauważyć urządzenia będą zapewne dostępne dla każdego, bo obok high-endowych telefonów trafiły się również słabsze modele, które zasilą tańsze oferty.

HTC One V

LG Swift L7

Motorola Motoluxe

Samsung Galaxy Mini 2

źródło: informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x