Orange sieć

20 GB na 30 dni za darmo dla wszystkich klientów Orange!

Artykuły

Orange właśnie obchodzi swoje 20 urodziny. Nie da się ukryć, że jego historia zaczynała się jeszcze pod marką Idea (nawiasem mówiąc Centertel rozpoczął działalność w 1992 roku), jednak to nie przeszkadza w zorganizowaniu naprawdę wartej uwagi promocji.

20 GB za darmo!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Orange co jakiś czas rozdaje darmowe pakiety internetu. Zazwyczaj pozornie zachęcają, jednak ostatecznie albo nie możemy z nich skorzystać, albo mają bardzo krótki termin ważności. Nie tym razem. Z okazji 20 urodzin sieci Orange otrzymujemy 20 GB internetu do wykorzystania w ciągu 30 dni. Z promocji mogą skorzystać wszyscy abonenci sieci – zarówno użytkownicy ofert na kartę, na abonament jak i biznesowych. W przypadku tych ostatnich to pierwszy bonus od niepamiętnych czasów. Nie skorzystają jedynie abonenci mieszkający za granicą – pakiet nie działa w roamingu. Zgodnie z polityką Orange za granicą możemy korzystać tylko z tych pakietów, za które zapłaciliśmy.

Jak to włączyć?

Aby skorzystać z pakietu należy wysłać SMS o treści „20” na numer 80820. Przewidziano również możliwość aktywacji pakietu na numerze, na którym świadczona jest wyłącznie usługa transmisji danych i nie ma możliwości wysłania SMS-a. W takim wypadku musimy z innego telefonu wysłać SMS o treści „20na<numer>”, gdzie miejsce na numer musimy uzupełnić numerem internetu mobilnego, np. 20na514000123. W tym wypadku wiadomość również wysyłamy na numer 80820. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin. Pakiet możemy aktywować najpóźniej do 12 kwietnia. Ilość pozostałych środków możemy sprawdzić w aplikacji Mój Orange lub wysyłając SMS o treści „ILE DANYCH” pod numer 901. Dane z pakietu są zużywane w pierwszej kolejności, przez pakietami kupionymi i darmowymi w ramach oferty. Niewykorzystane dane przepadają.

To nie koniec

Rzecznik prasowy Orange przyznał na Twitterze, że to nie koniec atrakcji związanych z urodzinami Orange. Półtora roku temu takie okrągłe urodziny obchodził T-mobile. W ramach prezentu najwierniejsi klienci dostali darmowego iPhone’a. Szczegół w tym, że było ich… 20. Na promocję załapali się tylko ci klienci, którzy podpisali z operatorem umowę w dniu jego debiutu na rynku i po 20 latach ciągle korzystali z tego samego numeru na abonament. Pozostaje nam mieć nadzieję, że z promocji oferowanych przez Orange skorzysta większa grupa użytkowników. Czego jeszcze możemy się spodziewać? Internet już mamy, Orange jest również zdolny do organizowania promocji na oferty i telefony. Poza tym trudno cokolwiek przewidzieć.

Regulamin promocji


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x