Nowoczesne składane smartfony na białym tle.
LINKI AFILIACYJNE

Galaxy Z Fold6 i Flip6 na nowych przeciekach. Samsung może poprawić Galaxy AI

2 minuty czytania
Komentarze

Premiera szóstej generacji składanych smartfonów Samsunga coraz bliżej. Galaxy Z Fold6 i Flip6 pojawiły się na kolejnych przeciekach, które zdradzają kilka interesujących informacji.

Nowe kolory i udoskonalone Galaxy AI

Samsung Galaxy Z Fold6 i Z Flip6, widok z boku i przodu.
Fot. Samsung.kz / zrzut ekranu

Dzięki niedawnemu przeciekowi z kazachstańskiej wersji strony Samsung poznaliśmy wygląd nadchodzących składanych smartfonów. Premiera zbliża się jednak wielkimi krokami, a o Samsung Galaxy Z Fold6 i Flip6 wiadomo coraz więcej.

Według użytkownika platformy X Evana Blassa Samsung Galaxy Z Fold6 powinien zadebiutować w trzech wersjach kolorystycznych: granatowym, różowym i srebrnym. Z kolei Galaxy Z Flip6 dostanie jedną wersję więcej. Kupujący będą mogli wybrać urządzenie w wersji niebieskiej, miętowej, srebrnej i żółtej.

Tweet ICEL UNIVERSE @UniverseIce: "I heard that the Galaxy Z Fold6 will have some brand new AI features, including something that looks exciting", 9:53 AM  Jun 11, 2024  39.1K Views.
Słyszałem, że Galaxy Z Fold6 będzie miał kilka zupełnie nowych funkcji AI, w tym coś, co wygląda ekscytująco. Fot. X, UniverseIce / zrzut ekranu

Ciekawe informacje można też przeczytać we wpisie użytkownika UniverseIce. Informator, który stoi za licznymi przeciekami dotyczącymi Samsungów, poinformował, że Galaxy Z Fold6 będzie miał kilka zupełnie nowych funkcji AI, a jedna z nich ma być ekscytująca. Być może w związku z premierą Apple Intelligence Samsung szykuje coś specjalnego.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

Co już wiadomo o Samsung Galaxy Z Fold6 i Flip6?

Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 mają zadebiutować na rynku w lipcu 2024 roku podczas corocznego wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked. Dzięki licznym przeciekom poznaliśmy część specyfikacji. Obydwa modele mają zaoferować wersje pamięciowe identyczne z piątą generacją. Z Flip6 powinien występować w wersjach 256 GB i 512 GB, a Z Fold6 w wersjach 256 GB, 512 GB i 1 TB.

Rozłożony smartfon Samsung Galaxy Z Fold5 trzymany w ręku na tle białej ściany
Galaxy Z Fold5 niedługo doczeka się następcy. Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Z Fold6 ma zyskać lepszą technologię antyrefleksyjną na zewnętrznym ekranie. W przypadku Z Flip6 użytkownicy mogą liczyć na ulepszony ekran z odświeżaniem 120 Hz oraz dłuższą żywotność baterii. Plotki sugerują również, że niektóre wersje Z Flip6 będą wyposażone w procesor Exynos, co byłoby nowością w tej linii produktów. Urządzenia mogą być telefonami z dobrym aparatem, natomiast z oceną warto poczekać do premiery i pierwszych testów.

Dziękujemy za lekturę! Jeśli masz dodatkowe 10 sekund, poświęć je na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ chcemy poznać preferencje Polaków w zakresie pracy z domu.

Źródło: GSMArena, X, UniverseIce, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Samsung.kz / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw