Telewizor 65" 4K z Android TV 11, Google Assistant, Netflix, YouTube, HDR, logo Biedronka.
LINKI AFILIACYJNE

Biedronka z szaloną promocją. Telewizor do kupienia za 1 zł, oto szczegóły akcji

3 minuty czytania
Komentarze

Bardzo ciekawa promocja wystartowała w sklepie Biedronka Home, gdzie kupując 65-calowy TV z Android TV, drugie urządzenie otrzymujemy za 1 zł. Oczywiście kolejny z telewizorów nie ma już 65 cali, ale może być całkiem sensownym sprzętem, który wyląduje w naszej kuchni lub znajdzie się na tzw. działce. Sprawdźmy więc, czy warto się taką promocją zainteresować.

Biedronka z promocją na 65-calowy TV z Android TV. Drugi za 1 zł

Strona internetowa Biedronka Home z promocją na telewizory. Telewizor UD 65 cali i telewizor METZ 24 cale za 1 zł.
Fot. Biedronka Home / zrzut ekranu

Osoby, które zastanawiają się, jaki 65-calowy telewizor kupić, powinny zerknąć na ofertę udostępnioną na stronie sklepu Biedronka Home. Tam bowiem można kupić 65-calowy TV z Android TV za niecałe 2500 złotych, a dodatkowo za 1 zł otrzymujemy drugi odbiornik.

Promocja obowiązuje do 16 czerwca tego roku lub do wyczerpania zapasów, a te mogą dość szybko się skończyć. Czy warto zainwestować w te sprzęty? Pierwszy z nich to produkt mało znanego producenta w Polsce, a mianowicie firmy UD. Model UD U6210S Ultra HD wyposażony jest w matrycę LED o przekątnej 65 cali.

65-calowy TV z systemem Android TV 11, obsługujący Google Assistant, 4K Ultra HD, HDR, Netflix i YouTube.
Fot. Biedronka Home / zrzut ekranu

Jak przystało na taki rozmiar, mamy tutaj już rozdzielczość 4K UHD (3840 × 2160 pikseli) z odświeżaniem do 60 Hz. Plusem jest to, że sprzęt korzysta z systemu Smart TV od Google.

Android TV 11 na pokładzie oznacza, że będziemy mogli korzystać praktycznie ze wszystkich aplikacji streamingowych, które nas interesują, a do tego dochodzi jeszcze możliwość współpracy z Asystentem Google.

Urządzenie wyposażone jest także w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth, czyli można do niego podłączyć np. zewnętrzne głośniki czy tani soundbar od Samsunga. Nie zabrakło także funkcji przesyłania obrazu ze smartfona bezpośrednio na telewizor.

Telewizor METZ 24" z piłkarzami Juventusu, funkcje: HD, Dolby Audio, Android TV 9, Google Assistant, LAN/WIFI, Bluetooth, CI+, aplikacje: YouTube, Netflix, Prime Video, marka niemiecka.
Fot. Biedronka Home / zrzut ekranu

Drugi z telewizorów to już zdecydowanie niższa półka cenowa, ponieważ mówimy tutaj o 24-calowym Metz MTC600Z, który też jednak korzystać ma z systemu Android (9.0). Dalej więc mamy dostęp do sieci czy streamingów.

Rozdzielczość 1366 × 768 pikseli nie jest może zachwycająca, ale przy tym rozmiarze powinna być wystarczająca. I pamiętajmy, że przy zakupie 65-calowego TV, ten model otrzymujemy za 1 zł, więc nie ma co wybrzydzać.

Specyfikacja techniczna

Ekran65 cali
Rozdzielczość3840 × 2160 pikseli, 4K UHD
Odświeżanie60 Hz
System Smart TVAndroid TV 11
Głośniki2 × 10 W
ZłączaHDMI / RF / cyfrowe złącze optyczne / USB / CI+ / LAN / AV / HP
Wymiary1452,1 × 834,6 × 89,5 mm
Waga17,8 kg
Tabela prezentująca specyfikację modelu UD U6210S Ultra HD.

Przeczytałeś wszystko? To wspaniale! Dziękujemy! Teraz prosimy cię o poświęcenie jeszcze 10 sekund na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ sprawdzamy preferencje Polaków w zakresie pracy z domu.

Źródło: Biedronka Home. Zdjęcie otwierające: Biedronka Home / montaż własny

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw