Osoba trzyma w dłoni smartfon i używa aplikacji Samsung Health. Na palcu Samsung Galaxy Ring.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Tyle ma kosztować Samsung Galaxy Ring. Niby niedrogo, choć jest jedno ogromne „ale”

3 minuty czytania
Komentarze

Wygląda na to, że poznaliśmy informację o tym, jaka będzie cena Galaxy Ring od Samsunga. Wprawdzie dalej mówimy o niepotwierdzonych doniesieniach, ale przedział cenowy, zbliżony jest do urządzeń konkurencji. Za to niemiłą niespodzianką może być usługa subskrypcyjna, która będzie towarzyszyła premierze inteligentnego pierścienia.

Cena Galaxy Ring. Są pierwsze przewidywania

Samsung Galaxy Ring, targi MWC 2024, Barcelona. Zdjęci to tekstu przewidującego, jaka będzie cena Galaxy Ring.
Fot. Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Do premiery inteligentnego pierścienia od Samsunga zostało jeszcze trochę czasu. Przypomnijmy, że sprzęt najpewniej zadebiutuje na kolejnym wydarzeniu Samsung Unpacked, które powinno odbyć się w ciągu najbliższych tygodni.

Powinniśmy na nim zobaczyć nowe flagowce producenta, ale telefony z dobrym aparatem będą tylko jednym z produktów. Inteligentny pierścień z pewnością będzie jedną z gwiazd wydarzenia. Galaxy Ring można było już oglądać na branżowych targach, ale dalej to sprzęt, który ma wiele niewiadomych. Jedną z rzeczy, która może najbardziej interesować miłośników marki, z pewnością jest cena Galaxy Ring. I być może poznaliśmy właśnie widełki cenowe.

Samsung Galaxy Ring, targi MWC 2024, Barcelona
Fot. Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Na platformie X przewidywana dotyczące ceny Galaxy Ring umieścił leakster Yogesh Brar. Swoje spostrzeżenia bazował na informacjach o cenie sprzętu w Indiach.

Według niego cena Galaxy Ring w Stanach Zjednoczonych ma wahać się w przedziale od 300 do 350 dolarów. W bezpośrednim przeliczeniu dawałoby to od około 1200 do 1400 złotych, czyli podobnie do Samsung Galaxy Watch 6. Należy jednak pamiętać, że Samsung nie stosuje bezpośredniego przelicznika na różnych rynkach, więc w Polsce może być nieznacznie drożej.

Patrząc na ceny konkurencji, jak chociażby Amazfit Helio Ring, które kosztuje poniżej 300 dolarów, cena Galaxy Ring nie odstaje zbyt mocno. Do tego producent ma ogromną bazę użytkowników, więc o wyniki sprzedaży raczej nie musi się martwić.

Subskrypcja Galaxy Ring

Czarny Samsung Galaxy Ring z widocznymi elementami elektronicznymi wewnątrz, położona na jasnej powierzchni.
Fot. Krzysztof Sobiepan / Android.com.pl

W sieci pojawiła się też informacja, że Samsung planuje uruchomić też dodatkową subskrypcję dla Galaxy Ring. Ta mogłaby dawać dostęp do lepszych statystyk czy informacji o zdrowiu użytkownika, czyli tak, jak mamy w przypadku sprzętów Fitbit od Google.

Tutaj cena za miesięczny dostęp miałaby wynosić mniej niż 10 dolarów, czyli poniżej 40 złotych. Więcej informacji na ten temat jeszcze nie ma, ale zapewne im bliżej premiery, tym podobnych przecieków będzie więcej.

Dziękujemy, że dotarłeś do końca materiału. Pośród naszych czytelników zbieramy opinie o zarobkach programistów. Jeżeli masz dodatkowe 10 sekund – będziemy wdzięczni, jeśli odpowiesz na poniższe pytanie.

Źródło: Android Authority. Zdjęcie otwierające: Samsung / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw